Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (880 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

24262 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-08-30 22:05

też zamówiłam 19.08 może jutro dojdzie :) koniecznie dodaj zdjęcia :) też widzę sporo rzeczy, które do mnie mówią, ale tak jak w przypadku Ewy powstrzymuje mnie stan konta :P

2017-08-30 21:52

Hahaha Ulka witaj w klubie ;) Jedyne co mnie powstrzymuje przed kliknięciem "zamów" to mój stan konta :) M.Jacek no świat mały :) Syn ma piękne imię muszę przyznać ;)

2017-08-30 21:48

Zamówiłam 19.08. Im więcej szperam na Ali tym więcej fajnych rzeczy znajduję, to już się robi niebezpieczne.

2017-08-30 21:44

Ula a kiedy zamówiłaś? Ja swoich jeszcze nie mam :( Też mi się wydaje, że na panujące warunki w NO to będzie zakup, którego nie będziemy żałować :) zobaczcie! o mamo! https://pl.aliexpress.com/item/2017-new-fashion-children-s-cartoon-baseball-cap-outdoor-baseball-cap-boy-girl-child-snapback-hat/32800896697.html?shortkey=uYfiENFN&addresstype=600

2017-08-30 21:26

Ewak popatrz jaki zbieg okoliczności, też pracuje w służbie zdrowia a i synka mam Jasia :P czekam na recenzje :) mojego już bym nie chciała nosić dłużej ani w chuście, ani w nosidle bo ma 10 kg, więc spore obciążenie ;/ wózek sprawdza się idealnie :) Ola dobrze zrobiłaś z tym odkładaniem, masz rację bo tula to sprawdzona firma :) i do spacerów wśród fiordów norweskich będzie idealne :) a chustowanie wcale nie jest skomplikowane, koleżanka często robiła to przy mnie i zajmowało jej to dosłownie minutę :) najgorsze początki a później ponoć się to robi z zamkniętymi oczami :) Paulina pochwal się zakupami :)

2017-08-30 21:21

Ola, w Twoim przypadku, gdzie będziesz miała mnóstwo fajnych terenów do zwiedzania, nosidło to nie są pieniądze wyrzucone w błoto. A do tego jeszcze sprawdzone. Przyszły mi już z Ali te zamknięcia do chusteczek, jutro przykleję to dam znać jak to wygląda i czy się trzyma. Czas dostawy 10 dni.

2017-08-30 21:13

nosidło też Nam będzie potrzebne z tego względu, że u męża najfajniejsze ścieżki krajoznawcze, fiordy nie są do zdobycia wózkiem, wiec tylko nosidło wchodzi w grę. Znając jego jakość i to jak się sprawdza u znajomych to warto odłożyć sobie. Koszt jest bagatela mega, sama powiedziałam, że to głupota, ale patrząc jak dzieciaki na nią reagują to od razu zaczęłam na nią odkładać. Uważam, że to dobra inwestycja, bo sprzedamy ją później z małą stratą. Produkt ten trzyma na wartości.

2017-08-30 13:30

lepiej zawsze odkładać pomału niż całośc na raz :) ja właśnie patrze na ali i zapisuje linki chyba będa mega zakupy