Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (880 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

24260 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-08-31 21:25

Organizerki z ikei już mam. Teraz się czaję na jakiś boczny organizer bo właśnie nie mam komody z przewijakiem. Ale zastanawiam się jeszcze bo cena faktycznie spora. Może zaczekam aż się urodzi i zobaczę jak się ogarnę tam z tymi szpargałami dookoła łóżeczka. Zatrzaski słodziachne ! Dla samego wyglądu bym brała :)

2017-08-31 21:14

nooo Ci powiem, majstersztyk :D zacznie się prezentują :)

2017-08-31 21:07

Dla mnie ten organizer za drogi jak na Ali, już bardziej na ten z Ikei bym się skusiła. Ale ogólnie fajna sprawa, ale tak jak mówią dziewczyny zależy ile miejsca masz wokół komody albo przewijaka. To ja się chwalę moimi zatrzaskami na chusteczki. Fajna sprawa, naprawdę, zwłaszcza dla kogoś kto chusteczek używa sporadycznie, przynajmniej nic nie wyschnie. Zobaczę na kolejnym opakowaniu czy równie dobrze się przykleją, czy trzeba będzie zastosować taśmę dwustronną. I jeszcze koparka dla Kacpra przyszła wczoraj, jego pierwsze klocki od Chińczyka :) 1.24 USD

2017-08-31 20:52

Paulina jak znajdziesz coś ciekawego oczywiście podziel się tym z Nami :)

2017-08-31 19:45

ja jeszcze za zabawkami muszę się przyjrzeć bo czas zamówić na swięta w tamtym roku tez na ali zamawiałam

2017-08-31 17:45

Oki;) będe czekać cierpliwie :) a koszula wystarczy jak mi przyjdzie na święta w grudniu, więc jeszcze trochę czasu jest :) Ewak fajny ten organizer, ja przewijak kładłam na łóżeczko i wszystkie potrzebne gadżety miałam na komodzie, źle mi było sięgać po to, ale nie miałam innego wyjścia ;/

2017-08-31 17:38

Ula jesteś szczęściarą, ja przed chwilę zeszłam do skrzynki sprawdzić czy może coś na mnie tam czeka. I nic :( dupa

2017-08-31 16:31

rozmiar koszuli wybrałam 18M, niby ma pasować na pół roczne dziecko do roku, Będę zamawiać po wypłacie :P a to dopiero koło 10, zależy kiedy nadejdzie Matki Pieniężnej :P , oczywiście wymierzę i dam znać :D ja sobie taki organizer częściowo skonstruowałam na blacie komody i w szufladzie, nie mam możliwości powieszenia niczego z żadnej strony boku, bo albo komoda albo ściana :) ale organizer fajny :D