Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23429 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-08-30 12:27

Odłożyć to może i ja bym odłożyła na tulę, w służbie zdrowia zarabiam marnie ale nie aż tak żeby nie odłożyć :), ale po prostu byłoby mi żal tych pieniędzy. Wolałabym na coś innego je przeznaczyć. No tula jest super, nie tylko łatwiej się zaklada niż chustę, szybciej to jeszcze jest bardzo ladna. Gdyby była tańsza to pewnie też bym o niej pomyślała. M.Jacek dam znać :) Mam nadzieję jej użwać tylko jak Janek będzie malutki, bo nie widzi mi się go taszczyć na rękach niewiadomo ile. Chciałabym tylko na te pierwsze miesiące kiedy będzie chciał na rękach siedzieć cały czas :)

2017-08-30 11:13

nie wiem dlaczego ale nie mam zaufania do chusty i swoich umiejętności i cierpliwości do wiązania. Tak jak pisałam co miesiąc, odkładam niewielką sumę by kupić tule. W mojej klatce jest 5 i koleżanka z bloku obok też ma i nie wyobraża sobie życia bez niej. Wiem , że cena jest wygórowana ale jak mam kupić coś sprawdzonego i dobrego a później sprzedać z niewielką stratą na produkcie to jest to zachęcające. zamknięcia do chustek już lecą :P a case jest już na lotnisku i będzie zaraz lecieć :D

2017-08-30 09:50

Aha, to daj znać potem jak Ci się sprawdzi ta chusta :) olx to dobry pomysł, zawsze trochę taniej :)

2017-08-30 07:44

Dziękuję :) Sprawdzonego nie mam, lecę trochę w ciemno. Któraś z dziewczyn tu na forum mi polecała na początek elastyczną, a ewentualnie na tkaną się przerzucić jak już dziecko będzie starsze. Dlatego czaję się na lenny lamb elastyczną, używaną na olx. Ale czy to będzie dobry wybór to się okaże :)

2017-08-29 23:20

ja mam chuste jakby któraś chciała cos takiego jak na zdjeciu tylko braz

2017-08-29 23:17

Ewak a jaką chustę chcesz kupić, masz coś sprawdzonego? są elastyczne i tkane, bardziej jestem przekonana do tych drugich. A tak w ogóle piękne imię wybrałaś dla synka :) :P

2017-08-29 23:10

Ja też na tulę nie wydałabym tyle pieniędzy. Są ładne ale nie dam tyle kasy na coś czego nie będę pewna czy się spodoba maluchowi i czy się przyda. Mam zamiar kupić chustę właśnie na te pierwsze miesiące, zobaczymy czy Janek polubi.

2017-08-29 23:00

Jak tylko dostanę paczuszkę ze skarpetkami dam znać co i jak :) Ola nosidełka Tula są rewelacyjne, szkoda że kosztują ponad 400zł ;/ mąż był skłonny kupić, ale ja miałam obawy, że jak synek nie będzie chciał siedzieć w nosidle to tylko stracimy pieniądze. Kupiliśmy tańsze z firmy Womar i mały nie bardzo był przekonany do niego;/ 10-15 min i płacz ;/ Przy kolejnym dziecku planuje kupić chustę i chustować maluszka jak najwcześniej żeby to polubił :)