Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (880 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

24261 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-09-01 11:00

a jak to zrobić by ceny były w PL. U mnie tylko PL pokazuje się w przypadku już płacenia za zamówienie . Oj chyba tez bym nie ryzykowała zamawiania płaszcza, tam szalik, czapka i inne tego typu pierdoły czy dla dziecka to tak i owszem. Ale bałabym się. Mnie to ciekawi case do telefonu bo cena była atrakcyjna i był taki jakiego szukałam , a w PL nie znalazłam, a jak już to za 4 dych.

2017-09-01 10:34

Ewak ja jeszcze żadnych ubrań dla siebie nie zamawiałam na Ali, chociaż nie powiem miałam chrapkę na kilka sukienek ale się powstrzymywałam. Zwyczajnie nie wiem jaki wybrać rozmiar żeby dana rzecz była dobra, najlepiej chyba czytać opinie i oglądać zdjęcia dodawane przez inne osoby? A drogo wychodzi ten płaszczyk?

2017-09-01 10:32

Nie, płaszcza zdecydowanie bym nie kupiła. Za duże ryzyko, że będzie źle leżał. Dla dzieci to co innego, ubrania na Ali są godne polecenia, ale dla kobiet już niekoniecznie. Rozmiarówka zaniżona, nie masz gwarancji że trafisz z rozmiarem.

2017-09-01 10:27

U mnie pokazuje ceny w pln. No widziałam jakieś tańsze na ali ale nie prezentowały się zbyt ładnie. Może te z ikei plus moja szafka nocna dadzą radę. Jak się okaże że mało mi miejsca, to wtedy pomyślę :) A dziewczyny odważyłybyście się kupić płaszcz zimowy na ali?

2017-09-01 09:24

na ali można znaleźć wiele fajnych rzeczy, ale też trzeba szukać okazji i przystępnych cen, bo przecież ceny są w dolarach a to jeszcze trzeba przeliczyć na złotówki. Zdecydowanie organizer wychodzi za drogo, ten z ikei prezentuje się zacnie :)

2017-09-01 08:23

EwaK90 ten organizer z Ali moze i fajny ale jak dla mnie cena zbyt wysoka :)

2017-08-31 23:06

Dzięki dziewczynki za opinie :)

2017-08-31 22:43

EwaK świetne te,organizerki nie kupuj nic innego już rewelacja. Podobają mi sie.