Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (863 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23788 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-10-07 12:28

Trudno powiedzieć, mi zamówienia przychodziły w różnym czasie, jedne bardzo szybko a inne prawie 2 m-ce. Zależy czym jest wysłana dana rzecz, czy poleconym, czy zwykłym listem. Dobry przykład mieliśmy na naszym wspólnym zamówieniu zamykania do chusteczek, pierwsza zamówiła Ola ja dopiero po 5 dniach, a i tak wcześniej dostałam paczkę. Z Ali to jest jedna wielka niewiadoma, po prostu trzeba cierpliwie czekać :)

2017-10-07 11:12

Ja dopiero zaczęłam przygodę z Ali. Czekam na pierwszą przesyłkę i zobaczymy jak to będzie. Już mam upatrzone kilka rzeczy to chyba będę częściej zamawiać. A powiedzcie mi jak już paczka jest w PL to długo czekalyscie? Moja doleciala 20 września i nadal jej nie ma

2017-10-07 10:27

Przebitka jest na prawdę duża. Warto zamówić na ali. Najgorzej jest zaryzykować i kupić pierwszy raz później to już wchodzi w nawyk.

2017-10-06 15:31

Kropka to fakt stacjonarne jeszcze pół biedy jak ceny górują bo wiadomo czynsz opłaty itd ale jak widzę ozdoby urodzinowe dla dzieci czy baloniki 5x drożej w sklepach online to aż mi się śmiać chce.. a ludzie nieświadomi kupuja albo dlatego bo boją się zamawiać na Ali. Przykładowo balon duży cyferki na Ali kupuje za 4zl na roczek jedynkę teraz na kolejne urodziny dwójkę, a patrzyłam na polskich stronach z ozdobami 25zł.. Tak samo.girlandy , pompony

2017-10-06 12:41

Kupuję często gęsto na Ali i faktycznie różnie z tym bywa. Nie raz dostawałam coś niezgodnego ale też równie często rzeczy które w rzeczywistości były lepsze niż na zdjęciach. Największą wtopę zaliczyłam z trzepaczką. Za kilka centów była. Szkoda, że nie doczytałam drobnym druczkiem, że miała 8 cm długości... łącznie z rączką. Poza tym nie raz widziałam u nas w sklepach te same rzeczy co na ali tylko 3 czy 4 razy droższe. Zwłaszcza zabawki dla dzieci. A na allegro nawet zdjęć nie zmieniają i często modelami są azjaci :P

2017-10-05 14:49

Ulka ciekawie wygląda ta lampka, a jakie ona ma wymiary w rzeczywistości? Rzeczywiście jest bardzo malutka?

2017-10-05 13:10

Cudna :) My mamy lampkę miś , pewnie kojarzycie bo pełno ich ;) tylko od razu włożylismy swoją, ledową żarówkę bo jakos wydawało mi się bezpieczniejsze , no i lampka się ni nagrzewa tak jak ze zwykłą żarówką w środku. Super się użytkuje u nas juz 1,5roku.

2017-10-05 12:14

A mi właśnie listonosz przyniósł słynną już lampkę chmurkę z Ali. Jest urocza, szkoda że taka malutka. Są też większe na Ali, ale ponoć czasami zatrzymują je na granicy i chcą cło. Tak czy inaczej, lampka dotarła nieuszkodzona, bez żadnych bąbelków, z bateriami w środku.