Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (863 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23786 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-10-09 19:09

Kupony można wygrać w grach, wykupić za coinsy albo pobrać u sprzedawcy np jak zrobisz zakupy w jednym sklepie np. Za 20€ to możesz pobrać kupon na 1€ i o tyle masz taniej. Każdy sklep ma inaczej.W lipcu na urodziny ali dostałam kupon od nich na 5€ do całych zakupów,do tego z jednego sklepu dostałam kupon na 2€więc łącznie zapłaciłam mniej 7€

2017-10-09 17:32

O właśnie, mnie zawsze zastanawia skąd dziewczyny mają kupony? Ktoś coś wie na ten temat?

2017-10-09 17:28

Organizer jest z grubego filcu, zapiecia sa metalowe, wyglądają delikatnie ale używamy drugi miesiąc i nic sie nie dzieje. Niestety mój link jest nieaktywny, dałam za niego coś ok 16zł ale miałam jakieś kupony..

2017-10-09 16:49

Też mnie te organizery zaciekawiły, one są z filcu wykonane?

2017-10-09 14:56

alutka a te organizery do samochodu trwałe, masz linka do nich?

2017-10-09 14:35

Aleks dojdą ale zamawiaj już szczerze radzę, ja w zeszłym roku zamowiłam wszystkie ozdoby dla młodego w przerwie świąteczno-noworocznej i dwie paczki mi nie doszły a robiliśmy w połowie lutego, dlatego teraz już mądry człowiek zamawiałam we wrześniu haha :D A ten balon cyferka jest duży , pewnie dlatego bo u nas też podobną kwotę babka podała za napełnienie (te małe zwykłe napełniają u nas za 5zł), do tego zaczęła nam gadać że jak to z Ali to może być dziurawe nie wytrzyma i będzie schodził hel i chyba wcale nieprawda, bo jak mąż nadmuchał słomką właśnie tak samo jak Ulka tylko powietrzem, tak jeden sprzedałam dalej a drugi słuchajcie nam leży na szafie do dziś, czasami młody bierze go i kopie po domu :p Wtedy tylko małe balony kupiliśmy w sklepie stacjoinarnie i napełniliśmy, bo babka zarzekała się że będą min 5dn w powietrzui i faktycznie tutaj miała rację bo opadać do połowy pokoju zaczeły po ponad tygodniu, a jak ucięłam im tasiemki to jeszcze na 2dni wróciły pod sufit ;)

2017-10-09 14:13

Ja bardzo dużo rzeczy zamawiam z alliexpress, są to ubarnia, zabawki, gadżety, nie mówiąc o rzeczach dla mnie, męża i do domu.na foto jest kilka ostatnich rzeczy co zamówiłam dla córki, wszystko wypróbowane i godne polecenia, a w dodatku poniżej 20zł. Teraz zanim coś kupię stacjonarnie lub przez Internet, to sprawdzam cenowo na alli i porównuje, czy się opłaca.na 260paczek może z 10było niewypałem, ale i tak to były za małe pieniądze, więc i tak mi nie jest szkoda.

2017-10-07 21:50

Zapięcie do chusteczek również sobie zamówiłam, bardzo fajne rozwiązanie bo te fabryczne zamknięcia trzymają chwilę a później już nie chcą się kleić.