Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (863 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23787 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-10-05 12:09

Ja ostatnio skusiłam się na krem z alliexpres, wiem że zakup kosmetyków z tej strony może nie jest najmądrzejszym pomysłem ale jest to zakup z polecenia i do smarowania pośladków na których zrobiły mi się rozstępy. Krem nazywa się pasjel i podobno jest bardzo skuteczny jeżeli chodzi o niwelowanie przebarwień.

2017-10-02 13:15

Ewa jednak skusiłaś się na ten organizer :) Dużo komentarzy jest po rosyjsku, ja zawsze idę do mamy, żeby mi tłumaczyła :) też mam jeszcze parę rzeczy w koszyku, ale póki co wstrzymuję się z zakupami, czekam na październikową premię w pracy :)

2017-10-02 11:28

Zamawiamy. :) jak się uda to dzisiaj wieczorem przysiąde do laptopa. :)

2017-10-02 09:42

Własnie przelecialam kilka stron i większość po rusku :p a nei mogłam włączyć tłumaczeń by choć zrozumieć Kali jeść Kali pić ;p Dziękuję bardzo zawsze to lepiej usłyszeć z "pierwszej ręki" :) No to Kasia zamawiamy ;)

2017-10-01 12:50

W komentarzach pod tym produktem dziewczyny często pisały że za duży rozmiar. Więc zaryzykowałam i zamiast C które powinnam wziąć, wzięłam B. I jest ok. Nie uciska. Obwód klatki wzięłam na tej samej zasadzie. Normalnie noszę 38, więc sugerując się komentarzami o zaniżonej rozmiarówce, wzięłam 36. I też jest ok :)

2017-09-30 20:49

Ewa skoro masz już yo je też jestem ciekawa jak dobrała świata rozmiar. Też się wtedy skuszę. :)

2017-09-30 19:49

Ewa a powiedz mi jaką miskę wzięłaś i jaki jest jego obwód ? i gaciochy brałas w zestawie ? Bo widzę że nie da się nie wziąć a cena super za zestaw, to też prosiłabym o realne wymiary :) Bo moje stare już wyslużone i z białego zrobiły się brudnobiałe więc wstyd używać :/

2017-09-30 12:20

Już jeden biustonosz miękki z ali mam o jest póki co super. Dlatego skusiłam się na inne. Jak dojdą to dam znać czy warto :) Póki co polecam ten który już mam: http://s.aliexpress.com/N3E7jE77 Jest mięciutki w dotyku, łatwo się otwiera, prany był już kilka razy i nadal jest ok póki co :)