Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23426 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-10-16 21:25

Doszły już i moje rekawiczki. Pierwszy zakup uważam za udany. Wrzucam zdjęcie i chyba ja też zostanę aliholikiem

2017-10-16 14:47

Najlepiej wybierając dany produkt czytać opinie innych kupujących, wtedy można się dowiedzieć jak faktycznie wygląda ta rzecz :) często są też zdjęcia i dodatkowe uwagi np dotyczące jakości materiału czy rozmiarówki :) ja już kilka rzeczy zamówiłam i przyznam szczerze, że jestem zadowolona

2017-10-15 21:47

magros to szukaj szybko bo niekiedy rzeczy idą długo ;) abyś zdążyła do świąt dostać wszystko:) A jak przyjdzie bubel, to zakładasz spór o zwrot pieniążków i w zasadzie nic nie tracisz a nawet zyskujesz o tego bubla nie odsyłacz;p dlatego ja uważam że jak co się nie spieszy to jak najbardziej warto spróbować:)

2017-10-15 16:10

Kurczę, chyba też coś zamówię, bo aż z zazdrością oglądam Wasze zakupy, a święta to faktycznie dobra okazja, warto już coś pomyśleć, lecę na poszukiwania :) Chociaż mój mąż to bardzo sceptycznie jest nastawiony, wręcz negatywnie

2017-10-15 08:36

Aleks tp cenowo się opłaca je kupić, patrzyłam jeszcze na lalkę Vaiana moja córka na Mikołaja chcę o nią poprosić a na allegro ta lalka z pierdołami kosztuje prawie 300 zl to przesada totalna Ale na ali niestety tego zestawu nie widzę, kurcze szkoda bo z pewnością była by o połowę tańsza.

2017-10-15 07:02

M Jacek też mam taką nadzieję A jak nie to trudno i tak pewnie jeszcze inne rzeczy kupimy to te dostanie później

2017-10-14 11:28

Aleks są rzeczy które przychodzą w 2 tygodnie a na inne trzeba czekac 1.5 miesiąca. Trudno dokladnie określic czas. Ale do świat powinno dojść:)

2017-10-13 14:13

5 sztuk/partia Diecast Metal Pociąg Tomek i Przyjaciele Trackmaster Zbiornik Silnik Zabawki Dla Dzieci Dzieci Pani/Roise/Percy/Mike http://s.aliexpress.com/Z3YZnqU7 (from AliExpress Android) Ja za jedną dawała ponad 40 zł, nie wiem jakie te będą duże ale i tak myślę że w miarę spoko cenowo A te lampki to zamówiłam do łazienki bo w nocy jak wstaje to nie chce świecić żeby nie pobudzić i tak ostatnio glowa zasadzilam w futryneże miałam gwiazdy przed oczami US UE Mini LED 0.5 W Światło Nocne Sterowania Auto Sensor Dla Dzieci sypialnia Lampa Plac Biały Żółty AC110-220V LED lampka nocna Dla Dziecka http://s.aliexpress.com/N3maUnuy (from AliExpress Android)