Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Fotelik samochodowy

Data utworzenia : 2013-02-04 16:08 | Ostatni komentarz 2023-05-02 15:19

Iwona

75992 Odsłony
1144 Komentarze

Jaki wybrać fotelik samochodowy? Do ilu kilogramów? Z jakiej firmy?

2013-10-11 09:35

Monika zwróć uwagę na to, że kupujesz fotelik na kilka lat i za chwilę strasznie trudne będzie utrzymanie malucha w foteliku tyłem do kierunku jazdy. Jak jadę z moim dwulatkiem to wszytsko jest strasznie interesujace: wielkie samochody, samoloty, autobusy. I nie wyobrażam sobie jakby miał patrzeć w oparcie fotela a nie w okno. Dodam jeszcze, że fotelik montujemy na siedzeniu pasażera z przodu. Chociaż może jeśli dziecko będzie od początku tyłem i z tyłu, może gdy nie będzie znało innego sposobu, to będzie zadowolone z tego...

2013-10-10 21:46

Wiesz chodzilo mi o ten sam fotelik Besafe,na tych warsztatach mial chyba cene sklepowa te same na internecie 400zl taniej wiec zawsze mozna w sklepie przymierzyc,poogladac a kupic przez internet.

2013-10-10 21:30

mamunia, ja nawet nie rozważam zakupu przez neta, takiego montowanego tyłem - nie wiem czy widziałaś filmiki z takiego montażu - czarna magia :( No w testach wypadają bardzo dobrze.

2013-10-10 21:05

Byłam na warsztatach niedawno i tam reklamowano fotelik Besafe to chyba byłFotelik Izi Combi z izofixem montowany tyłem.Wydawał się na prawde super tyle,że ta cena na nim nie była superowa1700zł,jak patrzę w internecie to 1290 w gorę jest wiec już taniej ,ale dalej bardzo dużo.Szkoda,ze te foteliki mocowane tyłem są tak drogie.nie sprawdzałam jak wychodzi w testach bo za drogi dla mnie

2013-10-10 20:24

Też jestem ciekawa bo oglądałam w necie sporo fotelików i te następne tyłem do kier jazdy można na palcach policzyć. A ponoć są najbezpieczniejsze jednak.

2013-10-10 16:55

Ja na stronie Znalazlam informację, że w moim mieście polecany jest sklep, gdzie niby doradzają i montuja w aucie. zobaczymy czy wogóle moje typy sie sprawdzą w tym samochodzie. czy któras z Was ma fotelik ten drugi 9-18/9-25 montowany tyłem do kierunku jazdy? jestem ciekawa opinii na jego temat.

2013-10-10 14:22

Podobnie jak Madzia po zakup fotelika wybralisy się razem z małą, najpierw wyszukaliśmy w którym sklepie jest ich najwięcej potem pojechaliśy na przymiarki, okazało sie ze ten fotelik który nam sie podobał sprzedawca odradził pokazał nam Carretero który był w niższej cenie a dodatkowo małej wygodniej się siedziało tak ja odczułam, Warto zwrócić uwagę na materiał fotelika, wcześniej mieliśmy fotelik Britton strasznie mała sie z nim pociła, co prawda można było prać tapicerkę, gdyz była ściągana, ale materiał nie przepuszczał powietrza, szybko z niego zrezygnowaliśy mimo iż był do 12 kg (mogę się mylić) to musieliśy dużo wcześniej go wymienić z racji tego że mała sie nie mieściła, podróże w nim były katorgą w przeciwieństwie do nowego fotelika, w którym wszystko lepiej widziała. Fotelik ma mozliwość regulacji z tego co pamietam 3 stopnie, jednak nie jest ona typowo leżącą pozycją. W sklepie z fotelikami w którym byliśmy był również fotel samochodowy na którym sprzedawca demonstrował montowanie fotelika oraz stopnie regulacji fotelika o ile takie posiadają.

2013-10-10 12:25

Marta bez isofixu, bo nasze autko nie posiada takiej możliwości. Pojechaliśmy do sklepu Pan nam pomógł wybrać fotelik pasujący do naszego samochodu, a w sklepie wsadził naszego malca do fotelika, żeby sprawdzić czy wszystko pasuje. http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-romer-king-plus-folia-wys24h-i3583985547.html