Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zakupy w Pepco

Data utworzenia : 2016-01-04 08:46 | Ostatni komentarz 2019-01-02 19:17

Karolina-1994

38368 Odsłony
958 Komentarze

Drodzy Rodzice! Co uwazacie na temat tego sklepu? Głownie chodzi mi o ubranka, ale nie tylko. Nie wszystkie sa dobre jakosciowo, ale za niewielkie pieniadze można swietnie ubrać Maluszka. Spojrzcie na dołaczone zdjecia. Mam córeczke, wiec ubranka dziewczece.

2016-01-04 16:58

Z pepco miałam dużo ubranek , były to zazwyczaj prezenty od bliskich . 80 % z tych ubrań po pierwszym lub drugim prani wyglądały źle. Materiał robił się szorstki lub kolor plowial. Pralam zgodnie z oznaczeniem na metce. W pepco kupuję rajstopy , skarpetki i z tym się nic nie dzieje .

2016-01-04 16:42

Hmm...mi jeszcze nigdy nie zszedl nadruk. Pomechacily sie moje bluzki, nic dzieciecego. My rowniez dostajemy duzo ubranek w prezencie ale czasani gdy widze tam cos ladnego to nie moge sie oprzec :) ostatnio zakupilam spodenki w kotki (sa na fotografii). Świetny material! A ostatnio babcia zakupila fantastyczny kombinezon (dolaczone zdjecie) w promocji za 19.99. Zaczela sie wyprzedaz :)

2016-01-04 13:45

Ja mialam kilka ubran z pepco i nie jestem zadowolona zaraz po praniu sie pomechacily i nadaja sie jedynie po domu zdecydowanie wole FF w promocji mozna kupic naprawde nie drogo

2016-01-04 12:19

Uwielbiam robić tam zakupy dla dzieci. Ubranka mają przepiękne i też dobre jakościowo. Wybór w asortymencie jest przeogromny zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. A ceny bomba !! W porównaniu do innych sklepów ceny są na prawdę przystępne i atrakcyjne.

2016-01-04 12:16

Ja również czasem kupuję w Pepco. Gdy chłopcy byli młodsi to kupiłam tam dużo pajaców, śpiochów i półśpiochów, kolorowe pietruchy tetrowe i flanelowe. Teraz kupuję najczęściej body, bluzki, skarpetki, czasem jakieś dresy. Rzeczywiście większy wybór ubrań jest dla dziewczynek: legginsy, sukieneczki, tuniczki. Ubranka są dość dobrej jakości i w przystępnej cenie :-)

2016-01-04 12:10

ja czasami kupuję w pepco, pieluchy tetrowe i flanelowe kupowałam własnie tam i się ładnie trzymają a mają ponad 7 miesięcy. ostatnio kupowałam bluzeczki po 10 zł i jeszcze się nie sprały i kamizelkę sweterkową do koszuli na świeta za chyba 20 zł. wydaje mi się że w pepco łatwiej kupić coś ładnego dla dziewczynki niż chłopczyka, więcej wisi rzeczy w różu :) ja na razie nie musze kupować bo wszystko dostaje ale niedługo zapasy się skończą i nie wykluczam że kilka szt ubranek kupię właśnie tam :)