Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawki, których nie znoszą rodzice / Zabawki niepolecane

Data utworzenia : 2014-01-01 23:56 | Ostatni komentarz 2017-01-24 08:07

konto usunięte

16621 Odsłony
179 Komentarze

Nie widzę tu takiego wątku, dlatego chciałabym się dowiedzieć jakich zabawek nie lubicie drodzy rodzice? Jak wiadomo nie wszystkie zabawki dziecięce są fajne. Ja np. nie znoszę zabawek z takimi "odpustowymi" skrzeczącymi dźwiękami i melodyjkami.

2014-01-02 12:01

Ja się zgadzam z Samantą. Zabawki mogę nie aprobować, uważać, że nie jest odpowiednia dla mojego dziecka, czy to ze względu na wiek, czy na wygląd zabawki. Lalki, o których wspomniała Samanta są okropne, też bym nie chciała, żeby Rozala się takim paskudztwem bawiła. Ale pewnie za kilka lat będzie BOOM na inne zabawki. Jedyne co mnie irytuje przy zabawkach dla dziecka, to fakt, że jak kupują je moi teściowie to nie zwracają uwagę na to dla jakich dzieci, w jakim wieku dedykowane są zabawki. Tym sposobem powiększa się kolekcja Agatek, na widok których moja córka płacze i chyba się ich boi :/ Zuźka mówisz, że musiałaś wyjąć baterie, ale poszukaj dobrze, bo z tego co wiem to wszystkie zabawki z FP mają opcję wyłączenia dźwięku. Ja mam bongosy i kulę do raczkowania, w obydwóch jest możliwość wyłączenia dźwięku, przy czym jest on i tak w takim natężeniu, że w ogóle nie przeszkadza.

2014-01-02 09:43

Ja nie lubię zabawek w których nie da się wyłączyć lub przyciszyć dźwięku. Mamy takiego ślimaka (sorter Fisher Price), gdzie przy każdym poruszeniu zabawką grała muzyka. Wyjęliśmy baterie po prostu.

2014-01-02 00:18

Zabawki chyba nie Nam mają się podobać a Naszym dzieciom, prawda? Do Nas raczej należy akceptacja danej zabawki, bo to nie my się nią bawimy.. Jak nie w domu, w którym jakiejś zabawki nie ma, to i tak dziecko spotka się z nią w przedszkolu czy na podwórku, bo będzie ją chciało, bo już gdzieś wcześniej zobaczyło.. Mi np. nie podobają się lalki Monster High - są po prostu okropne, ohydne a i tak pomagałam w wyborze jednej z takich lalek mojej cioci, bo jej córka wymarzyła sobie taką lalkę już pół roku przed Gwiazdką i bardzo o nią prosiła, bo mają ją jej wszystkie koleżanki..