Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Rocznica ślubu

Data utworzenia : 2016-06-09 09:04 | Ostatni komentarz 2024-04-02 20:30

JustaMama

14063 Odsłony
453 Komentarze

Moje drogie w przyszłym tygodniu mam rocznicę ślubu nie jest żadną tajemnica że nasze relacje z mężem są kiepskie. Co mogę zaplanować? Dodam że napewno coś w zaciszu domowym i mój mąż niestety ani trochę nie jest romantykiem więc tu jest problem. Jak to wygląda u was jak świętujecie?

2016-06-09 13:55

Mój mąż na pierwszą rocznicę ślubu zabrał mnie na przepyszną, romantyczną kolację. Było naprawdę fajnie. Czasami jest potrzebne takie wyjście tylko we dwoje. Natomiast na drugą rocznicę już nic nie robiliśmy, nigdzie nie wychodzilismy, a szkoda, bo ja chciałam. Może za rok się gdzieś udamy, zobaczymy :) Ja proponowałabym Ci wyjechać z mężem na weekend np do SPA, czy kompleksów basenowych, jesli macie troszkę więcej pieniążków. A jeśli nie to zrób jakąś dobrą kolacyjkę w domku, dobre winko i te sprawy :)

2016-06-09 13:50

My na pierwszą rocznicę wyjechaliśmy na weekend do Poznania. A na drugą będę na porodówce pewnie :) Natomiast myślę, że nawet jakaś uroczysta kolacja w domu, przygotuj coś niestandardowego, do tego wino, powspominajcie sobie ślub (obejrzenie zdjęć, czy filmu). Można też ewentualnie wyjść gdzieś do restauracji, czy do kina, jeśli rzadko to robicie, ale piszesz, że raczej coś w domu.

2016-06-09 13:13

Mój mąż też romantykiem nie jest:( Ale na rocznicę ślubu zrobiłam pyszna kolację i spędziliśmy wieczór (we troje, hehe z synkiem )przed Tv oglądając naszą uubioną komedię romantyczną.

2016-06-09 12:42

Nie jestem mężatką, aczkolwiek 14 lat w związku przeszliśmy :) Odkąd pojawiło się dziecko trochę zaniedbaliśmy swoje rocznice, ale pamiętamy zawsze lub nadrabiamy w sytuacjach gdy w danym dniu nie było możliwe świętowanie, poza tym rozpieszczamy się drobnostkami dnia codziennego. Dobrym rozwiązaniem będzie ugotowanie czegoś, tak od serca :) butelka wina i może jakiś film?