Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Seksualność kobiety po porodzie

Data utworzenia : 2016-04-03 23:29 | Ostatni komentarz 2022-06-24 12:57

Redakcja LOVI

11220 Odsłony
203 Komentarze

Choć większość kobiet podejmuje po porodzie współżycie z partnerem, zmniejszają się ich potrzeby seksualne, a część z nich odczuwa dyskomfort podczas uprawiania seksu. Położna tłumaczy, dlaczego tak się dzieje.

2022-04-21 11:44

Aniska u mnie krwawień po współżyciu nie było. Mam plamienia, ale jakieś cyrki są z hormonami i podejrzenie polipa, więc leczę sie hormonalnie jak nie przejdzie to histeroskopia bo może jest tak mały polip, że na usg nie widac 

2022-04-19 12:38

poczekam do kolejnego cyklu i zobacze co bedzie  i tak musze cytologie zrobic bo już pół roku mineło wiec czas na cytologie;)

2022-04-17 22:41

Aniska u mnie nie było tego problemu . Z kolei wspolzycie było dla mnie bardzo bolesne do tej pory mi słabo jak o tym pomysle. Miałam krwawe plamienia po porodzie ale one nie miały związku z wspolzyciem. W macicy po porodzie jednak ma się "rane"  może twoje krwawienia nie maja nic wspólnego z wspólzyciem . Ja generalnie polecała bym i tak zapytać gin.

2022-04-14 12:44

odswieżam temat

dziewczyny czy u was po porodzie jak zaczynałyście współżyć pojawiały sie krwawienia ? 

Konto usunięte

2018-12-21 08:23

Owszem. Klinika chirurgii plastycznej Cliniqmed https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ginekologia-estetyczna/ - tutaj jest kontakt. W klinice miałam zmniejszane wargi sromowe mniejsze( bardzo dlugo zastanawiałam się nad zabiegiem ale w koncu się wybrałam i teraz z perspektywy czasu trochę żałuję, ze nie zdecydowałam sie na przeprowadzenie zabiegu wcześniej), zabieg wykonany perfekcyjnie , opieka po zabiegu rewelacyjna. W klinice mili i cały czas mi wszystko dokładnie i fachowo tłumaczyli tak wiec czułam tam ze jestem pod dobra opieka. Oczywisćie zabiegi wykonywane prywatnie.

2018-12-20 21:12

Podejrzewam, że na pewno jest. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Konto usunięte

2018-12-20 07:55

Czy w Krakowie jest jakiś lekarz specjalizujący się w takich zabiegach?

2017-10-30 18:34

Podrzucam tytuły: Lęk przed bliskoscią - Woititz Dorosłe dzieci alkoholików - Woititz Kobiety które kochają za bardzo - Norwood Wewnętrzne przebudzenie - Colin (dla mnie najlepsza ale nie wszystkim przypada do gustu) Gdzie się podzialo moje dzieciństwo - praca zbiorowa To taka powiedzmy klasyka gatunku. Najtrudniejszy jest pierwszy krok jak już zdecydujesz się coś z tym zrobić. Później już tylko jest chyba lepiej o ile znajdziesz dobrego specjalistę. Ja akurat potrafię to zrozumieć że jest Ci trudno ale Aneta też ma rację. Jak trochę poczytasz będziesz wiedziała ;-) chodzi o to że ludzie z takimi problemami żyją wg schematów, mają świadomość że to co się dzieje nie jest najlepsze dla nich ale nie potrafią a nawet nie chcą tego zmienić bo to jest coś co znają, ten schemat jest przewidywalny. Coś w rodzaju że lepsza stara bieda niż nowa.