Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wyprawka z drugiej ręki

Data utworzenia : 2019-02-08 13:10 | Ostatni komentarz 2022-08-03 10:21

Redakcja LOVI

4086 Odsłony
132 Komentarze

Wyprawka to spory wydatek, w dodatku dziecko szybko wyrasta z kupionych rzeczy. Czy warto inwestować w nowe, drogie akcesoria, jeśli część z nich można mieć z drugiej ręki? Podpowiadamy, co w wyprawce musi mieć metkę a co niekoniecznie.

2022-08-03 10:21

Fajerka pewnie to będzie dla Was spora oszczędność! Ja ma  tak samo, tyle ubranek po siostrzenicach, pewnie coś tam dostanę jeszcze jak przyjdą dzidzie oglądać po porodzie ze najbliższe pół roku mam problem z głowy. Jak czegoś będę potrzebowała to na pewno olx pójdzie w ruch i coś tak używanego w dobrym stanie będę się starała dorwać. Tak właśnie kupiłam kombinezon dla małej an zimę za 16zł z przesyłką. Stan dobry a założy go pewnie kilka razy i na tym się skończy bo będzie za mały. 

2022-08-03 09:29

Ja już młodemu szykuję rzeczy o rozmiar większe na jesień i zimę i zrobiłam przegląd tego, co dostałam po bratankach. Wyszło w sumie, że w ogóle nie muszę kupować ubranek przez kolejne pół roku albo dłużej, tyle się tego nazbierało. Jedyne co to kurtka na zimę, choć jedną już ma, ale kupię mu jeszcze jedną na zmianę i buty na jesień i zimę. A resztę mamy :)

2022-08-02 22:37

Ja tylko z lumpeksu kupuję i bardzo lubię tam kupować bo większości te małe rzeczy nie są nic zniszczone i z metkami. Nowe rzeczy ze sklepu to kupowała mi tylko siostra, bo twierdzi że nie umie kupować w lumpie

2022-08-02 22:22 | Post edytowany:2022-08-02 22:23

Na początku kompletując wyprawkę kupiłam kilka ciuszków i dobrze, że się nie rozpędziłam, bo dostałam bardzo dużo ubranek od znajomych. Finalnie body na długi rękaw miałam ok 35 sztuk :D jak coś jest w dobrym stanie i ma jakość w porządku to i z lumpeksów ciuszki dają radę :) jedynie czego nie mogłabym mieć używanego w wyprawce to fotelik samochodowy, wiadomo, kwestia bezpieczeństwa :) 

2022-08-02 15:56

Ja nie kupuję w lumpeksie ubranek ale dostaje czasem od kogoś po innych dzieciach i chętnie przyjmuje, to samo ze mną dostaje od siostry czy od kuzynki fajne ubrania.

2022-07-27 12:42

To u mnie w lumpie jest tak ciemno, że czasem czegoś nie widać :( Ale przy wyborze już sprawdzam, nie sprawdzam ponownie przed zakupem :D

2022-07-26 19:25

No ja to na spokojnie jak juz ide to tak zebym ten czas miala na spokojnie na zakupy bo inaczej byloby podobnie ;/ 

2022-07-26 11:58

ja to w lumpach często całe koszyki miałam, ale jak zaczęłam segregację i patrzeć na jakość itp. to praktycznie wszystko było do odłożenia, Raz na szybko kupowałam z młodym i wróciłam z sukienką w plamach bo sie tak darł, że nawet dobrze jej nie przejrzałam