Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Znajomi

Data utworzenia : 2013-01-16 10:50 | Ostatni komentarz 2016-03-08 00:41

P.Janik

11333 Odsłony
124 Komentarze

Jak zmieniły się wasze stosunki ze znajomymi? A może nie zmieniły się wcale?

2013-01-16 13:52

U nas znajomi zostali (ja za to zerwałam kontakt z jedną osobą), plus doszli nowi lub odnowiły się kontakty z ludźmi ze studiów, którzy dziś mają dzieci w podobnym wieku do mojego Skarba :) Najlepsza znajomość jaką zawarłam ostatnio, to dziewczyna ze szpitala poznana na dzień przed porodem. Mieszkamy kilka bloków od siebie i mamy możliwość częstych spotkań :)

2013-01-16 13:00

zmienily sie, kolezanki ktore nie maja dzieci juz sie za bardzo nie odzywaja. Za to znajome takie co kiedys na ulicy mnie nie poznawaly a teraz maja dzieci odnowily kontakty

2013-01-16 12:50

My nie dość że przeprowadziliśmy się do innego miasta(mojego rodzinnego) to straciliśmy wszystkich znajomych. Teraz gdy z kimś rozmawiamy czy się spotykamy to tylko 'dzieciaci'. Poza jedna znajomą która niestety mieszka w naszym poprzednim miejscu zamieszkania i widujemy się bardzo rzadko. Niestety gdy pojawił się brzuszek nagle się okazało że znajomi zachowują się tak jakby mieli się zarazić i bali się że będę ciągle opowiadać o pieluszkach, kolkach i kupkach...

2013-01-16 12:38

Zmienilismy się my i część znajomych. Niektórzy sie oddalili, bo zmienilismy tryb życia, bo imprezowanie juz nie jest priorytetem :) Za to zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół..z dziećmi :) Którzy rozumieją, że spóźniamy, nie możemy lub bedziemy z dzieckiem :d