Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Następna ciąża po cesarce ?

Data utworzenia : 2016-10-23 20:26 | Ostatni komentarz 2019-06-20 12:34

Konto usunięte

39589 Odsłony
816 Komentarze

Dziewczyny nie wiem czy jest taki wątek , ale zastanawiam sie nad drugim dzieckiem , a jestem po cc. czy któras z Was zaszla w ciąże po cc szybciej niz 12 miesiecy? Jak tak to jak przechodzilyscie drugą ciąże? ----- Dziewczyny szperalam i nie udało się znaleźć inf wiec moje pytanie czy któraś z Was świadomie decydowała się na kolejnego maluszka w czasie krótszym niż rok po cesarskim cięciu? Jeżeli tak to czy robiliscie jakieś specjalne badania oprócz usg rany? Pytanie tez do specjalisty,czy lekarz może odmówić zaplanowania takiej ciąży i jej prowadzenia? Czy ciąża 6-9 miesięcy po cc jest bardzo ryzykowna?

2017-01-12 13:45

Zamarancza dziękuję bardzo. Coś niesamowicie namieszałam

2017-01-12 13:37

Piękne dzieciaczki Daria :)

2017-01-12 13:19

To jeszcze ja

2017-01-11 13:13

Zapomniałam dodać że między moimi chłopakami jest zaledwie rok i dwa tygodnie różnicy co oznacza że w ciążę zaszłam jakieś cztery miesiące po porodzie.

2017-01-11 13:07

Wiem, że pytasz o ciążę planowaną, ale mam nadzieję że mimo tego iż ja drugiej ciąży nie planowałam trochę ci rozjaśnienie sytuację. Mój ginekolog po pierwszym cięciu też odradzał mi kolejna ciążę w okresie krótszym niż rok jednak stało się (może nawet lepiej). Kiedy powiedziałam mu o pozytywnym teście stwierdził że nakopie mi do tyłka po szczęśliwym rozwiązaniu

2017-01-10 14:31

Moja przyjaciółka urodziła sie w styczniu, a jej siostra w grudniu tego samego roku. Zawsze razem, w tej samej klasie, jak bliźniaczki, z tym ze w ogóle do sobie nie podobne. Dosłownie dwa przeciwieństwa. Jedna wysoka, szczupła, ciemna karnacja, brunetka, a druga niska blondyneczka z bardzo jasna karnacja. Kiedyś było dużo takich przypadków, bo mówiono, ze podczas karmienia piersia nie można zajść w ciaze i nie trzeba sie zabezpieczać :) Co do autorki , znalazłam dla Ciebie wątek w którym jest pytanie i odpowiedzi odnośnie zajścia w druga ciaze, mozne znajdziesz tam odpowiedz: http://lovi.pl/pl/forum/1/1164

2017-01-09 09:26

ohoo i ma dwoje dzieci w tym samym wieku z dwóch ciąż? niesamowite, ale piękne!

2017-01-09 08:21

moja kolezanka bedac po cc urodziła w tym samym roku jeszcze drugie dziecko ... nie było to jednak planowane , ginekolog jej powiedział ze jednak troche za wczesnie, ze powinno sie miec roczny odstep zeby organizm wrócił do normy , ale na szczescie był w porzadku,monitorował ja duzo czesciej i najwazniejsze ze było wszystko dobrze