Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19727 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-15 10:52

Natalus- rzeczywiście dziwna rzecz. Daj znać co powiedział lekarz. Mój brzuszek też coraz bardziej napięty. Czuć maluszka dokładnie. Nieraz jak stópką lub rączką przesunie po prawym boku, to zawału idzie dostać :). No ciekawe dziewczyny która kiedy urodzi. A już niebawem też my :)

2015-07-15 10:08

Nie wiem jak wy ale ja czuję się coraz bardziej zmęczona. Dzisiaj mogę powiedzieć że rozumiem już Mandarynnke jak mówiła że brzuch jej przeszkadza przy zlewie i gotowaniu. Niby dzisiaj nie jest gorąco bo pochmurnie ,a mi jest tak duszno i gorąco jakbym jakaś menopauze przechodziła:)

2015-07-15 08:32

Ja też nie miałam. W pierwszej chwili pomyślałam o hemoroidach, ale umiejscowienie chyba trochę nie to. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Daj znać natalus51.

2015-07-15 07:58

Piłki nie mam :( mogłam wcześniej o takiej pomyśleć ale podczas porodu w ogóle mi ona nie pomogła , więc jakoś nie myślałam o jej kupieniu do domu . a może akurat by coś dało Guzek ? Nic takiego nie miałam ,koniecznie daj znać co to takiego

2015-07-14 20:01

A ja jestem cała w strachu, na sam koniec ciąży jakieś niespodzianki.. Dzisiaj wyczułam jakiegoś guzka między większą a mniejszą wargą i nie mam pojęcia co to jest, trochę boli :/ jutro z rana lecę do lekarza. Może spotkałyście się z czymś takim?

2015-07-14 09:14

A.Zazulak, a masz może taką dużą piłkę, zebyś mogła poskakać? Ja ostatnio zainwestowałąm, mimo że to już końcówka ciąży, ale powiem Ci, że bardzo mi pomaga na kręgosłup, ból w pachwinach (a czasem tak mnie łapie, że nie mogę zrobić nawet jednego kroku i robię taki dziwny zwrot na pięcie i idę do celu tak się obracając - wygląda to komicznie, ale to jedyny sposób w takiej sytuacji). Nie wiem jakim cudem, ale skakanie pomaga mi też na łydki, bo często łapią mnie skurcze, no i ogólnie kondycję mam chyba trochę lepszą. Na nocne problemy niestety sposobu nie znalazłam. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na dzidzię, na szczęśce już bliziutko, więc trzymajmy się Dziewczyny.

2015-07-13 21:01

Ja dzisiaj cała noc nie spałam brzuch miałam tak napięty że żadna pozycja nie była wygodna ,a do tego ból miednicy mnie wykańcza co prawda w pierwszej ciąży bolało bardziej ale wiem że to już blisko. Siedzieć nie mogę bo mała wchodzi mi pod rzebra leżeć się nie da długo więc co robić? :) jakieś rady

2015-07-13 18:56

A. Zazulak - ja miałam GBS w 35 tygodniu. Teraz leci 38 i szczerze Wam powiem, że jestem gotowa - szkoda tylko, że synek mi nie powie tego samego i trzeba czekać... ;) Oby tylko do końca miesiąca zdążył wyjść, bo w sierpniu mój lekarz będzie na urlopie i trudno go będzie nawet telefonicznie złapać, żeby szepnął słówko na oddziale... Końcówkę znoszę bardzo dobrze, tylko męczy mnie w nocy i rano ból i drętwienie dłoni. Młody od 3 dni wieczorami fika jak szalony - czas wychodzić ;) U nas mąż z grudnia, ja z września, a bąbel - się okaże :)