Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2219 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19400 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-18 12:14

Goril- taki poród to rzeczywiście fajnie :). Natalus- dzieciątko już niedługo będzie z Tobą. Super! Mam wrażenie, że nas ciężarówek to zostanie około 5-ciu na tym forum :(

2015-07-17 21:25

natalus51 jak ja pojechałam na ktg to też mi wyszły skurcze i to w miarę regularne, których w ogóle nie czułam, zostawili mnie i następnego dnia urodziłam :-) wiec Natalia bądź czujna :-)

2015-07-17 19:37

No to coraz mniej tu nas ciężarówek zostaje :) my dzisiaj byłyśmy na ktg, wyszły jakieś dwa skurcze, ale jednego z nich w ogóle nie czułam:) na badaniu też nic nowego, nic się jeszcze nie "otwiera" :) a termin już tuż tuż :) u nas z OM 22.07 :)

2015-07-17 16:43

hirudo-bonum no to jeszcze masz troszkę czasu:-) Gorilo bardzo mi się podoba Twój opis, napisałaś o porodzie tak lekko, przyjemnie :-))) 3cm rozwarcia i żadnych bóli, matko jak ja zazdroszczę takim kobietom :-) kurcze jak to jest, że jedną tak boli a druga przechodzi tak lekko:))) rozbawiłaś mnie balerinkami - dobre :-))))))) a to trzeba było męża poprosić żeby Ci kupił:-) chociaż pewnie był przy Tobie cały czas:-) natalia2186 wcale Ci się nie dziwie, bo akcja była szybka, też bym panikowała i się przejmowała.Dobrze, ze wszystko skończyło się szczęśliwie:-)

2015-07-17 16:33

Troche stresu się najadłam. Ale bardziej teraz jak sobie sytuację przypominam i myślę, że lekarz mógł mnie nie przyjąć i odesłać do domu, to slabo się trochę robi, bo nie wiadomo jakby się to skończyło. Całe szczęście 13 okazał się szczęśliwy:) Jesteśmy w domku od wczoraj. Samo cięcie znoszę chyba wyjątkowo dobrze. Maly dużo śpi i często je. Zasypia podczas karmienia i się nie najada, więc muszę karmić częśto. Ważne, że wogóle je:) Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny. Życzę udanych, małobolesnych porodów! A dziewczynom co już urodziły, aby maluchy dobrze i zdrowo się chowały:)

2015-07-17 13:30

Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam objawów porodu. Dzień przed wypadł mi czop, ale to mogło się zdarzyć równie dobrze i z miesiąc wcześniej. Czop wypadł jakoś koło 23.00, rano zadzwoniłam do ginexa i zalecił wizytę na IP, więc się wykąpałam, umalowałam, ułożyłam włosy, pazurki zrobione, a jakże, wsiadłam w samochód i ok. 12.00 byłam w szpitalu. Tam okazało się, że muszę zostać, bo mam rozwarcie na 3cm (choć planowałam lecieć jeszcze na wyprzedaż balerinek). Zostałam, choć powiedzieli, że na bank tego dnia nie urodzę. Skurczy nie miałam żadnych. Dopiero około 15.00 mnie dopadły i to w dodatku z bólami krzyżowymi, a o 18.20 tuliłam już synka. Dodam, że urodziłam 6 dni przed terminem z OM. I powiem szczerze, że każdej życzę takiego porodu (no, może bez tych krzyżowych, bo Mąż musiał mnie masować z dużą dozą sadyzmu, żeby było lepiej), ale przynajmniej nie zdążyłam się zestresować za bardzo. Tylko tych balerinek było mi żal, hihi ;)

2015-07-17 11:46

Dziewczyny pamiętam jak Niunia pisała przed porodem że cały czas ją goni do wc . Ja przez ostatnie dwa dni też mam taką sytuacje u was też tak było? Czy to może stres :)

2015-07-17 10:02

22 sierpnia wg OM, ale wg USG 14.08. Czyli w teorii i na początku sierpnia urodzić mogę, bo 38 tydzień przypada jakoś na 08.08. Byłoby super, jakby mały wyłonił się 14-go sierpnia, bo byłby to najwspanialszy prezent na naszą 10-tą rocznicę bycia razem z partnerem :)