Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2213 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19376 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-22 20:48

U mnie dzisiaj też jakieś skurcze częstsze sie pojawiły... To czekanie jest teraz najgorsze... Chcę już jechać na porodówkę hihihihi Jeśli chodzi o zwolnienie - z OM mam termin na 02.08, a mój ginekolog awaryjnie wystawił do 10.08, a do tego czasu mam nadzieję, że zdążę się wyrobić ;) Nam w szpitalu mówili, że jeśli nic się złego nie dzieje to na wywołanie porodu zgłosić się do szpitala 10 dni po terminie z OM

2015-07-22 20:12

Ja mam zwolnienie do 8 sierpnia Jakbym miała bezczynnie leżeć w szpitalu w te upały to bym zwariowała. Mam co robić w domu. U nas dzisiaj upał przekroczył wszystkie normy po prostu niema czym oddychać. Moje dziecko biedne mimo że lata w majteczkach to potówek dostał. Wczoraj był taki marudny, nie dziwię mu się bo ciężko jest spać a on jest taki energiczny że musi cały czas biegać i skakać a później jest mokry. Dzisiaj trochę się narobiłam i brzuch mnie pobolewa. Ale co nikt nie pomoże :(

2015-07-22 18:54

Gorilo to dziwny ten Twój lekarz, to już nie mógł Ci dać do dnia wyznaczonego terminu? bezsensu. Ja miałam termin do 11lipca, jak byłam u lekarza w połowie czerwca to już wtedy dostałam zwolnienie do końca, czyli do11 lipca a miałam jeszcze wizytę i pod koniec czerwca i potem jeszcze w lipcu,ale w lipcu już nie byłam u lekarza bo urodziłam 3 lipca. hirudo-bonum ma rację Idź do swojego lekarza po dalsze zwolnienie To że pójdziesz do szpitala to nic Ci nie da bo szpital jeszcze w dodatku przed dniem terminu porodu raczej nie da Ci zwolnienie, odeślą Cie do lekarza. A porodu raczej Ci nie przyspieszą chyba, ze będzie taka konieczność,cesarka, bardzo duże dziecko itp, Poród mogą Ci wywołać jakoś tydzień po porodzie, ale też nie wiem dokładnie jak to jest, bo czasami i 41 tydzień jest i ciąża jest w dobrym stanie (tzn wody ok, łożysko ok) każda Ciąża jest jest inna.

2015-07-22 17:28

Gorilo- ja bym poszła do lekarza o przedłużenie L4. Poza tym, przed dniem terminu, bez skierowania, nie przyjmą Cię chyba do szpitala. Wg mnie leżenie i "czekanie" w szpitalu to głupota. Spróbuj załatwić zwolnienie. Dziewczyny- u nas też upał jakich mało. Trzeba się chować po chałupach, żeby nie zwariować. Czekam na Wasze relacje! Powodzenia!

2015-07-22 14:35

Ja już mam dość. Termin na 24 lipca, do jutra czyli 22.07 mam zwolnienie. Chciałam iść do ginexa po kolejne, a ten mi kazał iść jutro do szpitala. Mam się położyć i czekać na poród. No , nie chcę. Nic się nie dzieje, po co mam tam leżeć??? Jeszcze to jedzenie... A wiecie może po jakim czasie wywołują poród?

2015-07-22 11:22

U mnie znowu skurcz z rana. Coś się rusza ;) wszystko mam gotowe dzisiaj przyszły nowe szczebelki do łóżeczka. Torba czeka w piątek idę na wizytę może coś się dowiem . A tak w ogóle to u nas dzisiaj taki upał ze wiatrak nie daje rady.

2015-07-21 23:38

Ja humorów nie mam, jestem raczej spokojna. Jak więcej pochodzę i mam bardziej aktywny dzień to puchną mi stopy, ale za to ręce cały czas czuje - nie mam w nich takiej siły jak wcześniej i strasznie cierpną. Do tego stopnia, że jak ktoś rano dzwoni to ciężko mi telefon odebrać. Póki co żadnych zapowiedzi porodu nie widać - obawiam się, że pochodzę jeszcze do sierpnia.... Ehhhhhhh

2015-07-21 22:28

Mąż ma już chyba dość moich chumorów chociaż dzielnie je znosi:) mi palce może troszkę spuchly na pewno mniej jak w pierwszej ciąży wtedy też nie nosiłam biżuteri. Ja mam dzisiaj jakieś problemy z Internetem albo nic się nie chce otworzyć albo nie mogę publikować komentarza .