Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2269 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19760 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-17 09:21

Hej mamuśki, właśnie Was znalazłam i dołączam:) termin z OM 22.07 a z USG różnie, a to 14.07 16.07 albo nawet czasami 26.07. Także bądź tu kobieto mądra. Ogólnie ciąża jakoś spokojnie przebiega. W domku mam juz malego (5 lat) szkraba ;). Teraz ma być corcia :)

2015-06-16 23:49

Agnieszka - powodzenia! Trzymamy kciuki, żeby było wszystko dobrze. My dziś mieliśmy bardzo nieprzyjemną sytuację na drodze - jeszcze mnie trzęsie na samą myśl. Jechaliśmy na zakupy i jakiś mężczyzna chciał wymusić nam pierwszeństwo - nie mieliśmy dużej prędkości - jakieś 40 km na liczniku, ale mąż musiał ostro hamować -niewiele brakowało do stłuczki - stres, nerwy jeszcze od szarpnięcia puszka leżąca na tylnym siedzeniu wybuchła - cały tył w pepsi... Zjechaliśmy na parking - jak mąż zobaczył jak wygląda auto - i ja przerażona - to z powrotem w samochód i pojechaliśmy tam gdzie skręcił tamten typ. Na szczęście auto stało niedaleko przed domem - panowie kulturalnie pogadali, ja dorzuciłam swoje, ze na drodze się myśli, bo nigdy nie wiadomo kto jedzie w drugim aucie i jakich szkód można narobić... Ale z tych nerwów to aż się poryczałam jak dzieciak... Na szczęście nic się nie stało, ale przez to, że inni się zamyślą, zagapią można źle skończyć...

2015-06-16 20:04

Agnieszka trzymam kciuki aby wszystko było dobrze:) daj znać:-) Doris też tak mam, ciągle pije i pije i też bym jadła, najchętniej warzywa, mam ostatnio wielką ochotę na warzywną sałatkę, tzn pomidory,ogórek, rzodkiewka, sałata i jakiś ser feta :-)))) a wode ostatnio pije praktycznie non stop :-) Dziś byłam u lekarza, u nas ok, KTG ok, ruchy ok (wczoraj martwiłam się o ruchy), ale na szczęście wszystko w porządku, w ogóle teraz czuje się lepiej niż np miesiąc temu. Wcześniej myślałam, że szybciej urodzę, a teraz mi przeszło, czuje się na prawde dobrze :-)))) a dziś nie jest tak gorąco więc też lepiej mi się chodziło, ale nasiedziałam się w przychodni duuużo.

2015-06-16 19:33

Agnieszka- jeśli dzieciątko wyrywa się na świat dzisiaj, to tak miało być. Jest dobrze. Życzę powodzenia i uciechy z pierwszych chwil z maleństwem w ramionach! Oliss- ten czas leci jak oszalały :). Nawet nie chcę wiedzieć, jak szybko zlecą mi te ostatnie 2 m-ce.

2015-06-16 18:06

Do 20 kilka dni czyżby maluszkowi już się spieszylo :)

2015-06-16 17:18

U mnie samopoczucie fatalne, od 15.00 skurcze co 10 minut. Czekam na męża i jedziemy na izbę przyjęć, zobaczymy co powiedzą. Oliss, trzymaj się, bo ja chyba nie dam rady do 20.

2015-06-16 16:33

trzymamy się jeszcze ;) ja w czwartek mam wizytę i już doczekać sie nie mogę ;))

2015-06-16 15:41

Przez te upały to tylko pić się chcę :) I jeść owoce ;) Też nie jestem zwolenniczką wciskania jedzenia - czy to dziecku czy sama sobie, bo muszę. Wiem, że teraz w ciąży trzeba się dobrze odżywiać, ale jeśli nie jestem głodna albo nie mam apetytu nie muszę zjeść obiadu o 14. Jak zjem o 16 - coś lekkiego - sałatkę z kurczaczkiem - to też się nic nie stanie :) Agnieszka, Oliss jak samopoczucie? Do 20 coraz bliżej, mam nadzieję, że się jakoś trzymacie.