Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Jakie witaminy w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-03 21:56 | Ostatni komentarz 2023-06-15 20:42

Konto usunięte

61367 Odsłony
1434 Komentarze

Lekarka zaleciła mi branie PREGNA PLUS I PREGNA DHA. Biorę w zasadzie od pierwszego dnia kiedy test wyszedł pozytywny. Macie jakieś doświadczenie z braniem suplementów, jak długo, jakie? Może są jakieś lepsze niż te, które obecnie biorę. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

2017-06-08 07:44

Brałam Pregnę plus pod koniec ciąży, i w czasie karmienia piersią, Potem przerzuciłam się na omegamed, ze względu na większą dawkę DHA. Oba suplementy mi odpowiadały, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ponieważ rodziłam w zimie, podczas karmienia piersią ginekolog zalecił mi również branie witaminy D. Od koleżanek słyszałam też dużo pozytywnych opinii o Femibion. Natomiast mój pierwszy ginekolog wychodził z założenia, że skoro badania są ok, to nie warto się nadmiernie suplementować, a tylko wzbogacić swoją dietę, o co niestety często nie jest łatwo.

2017-06-07 23:05

Ja zarowno podczas starań jak i przez pierwsze 12 TC brałam Femibion Natal 1 potem zmieniłam na Femibion Natal 2 gdzie są kwasy dha

2017-06-07 23:03

Moim zdaniem najlepsze witaminy to Prenatal duo :-) Mają przede wszystkim zalecaną ilość kwasów DHA które są bardzo ważne w rozwoju dziecka :-)

2017-06-07 22:30

Ja w ciąży brałam Vita miner prenatal z DHA. W pierwszym trymestrze brałam tylko kwas foliowy a później już właśnie Vita miner.

2017-06-04 16:14

Dostałam od swojej gin na przetestowanie kilka tabletek Pregna plus i odkryłam okropną zgagę i nudności po nich. Wcześniej brałam Vita-min plus Mama ale nie miały w swoim składzie DHA, więc przerzuciłam się na Feminovit+DHA i obecnie jest okej. Wyniki mam bardzo dobre, wszystko rozwija się u Dzieciątka prawidłowo, cena też jest przystępna. Jak na razie jestem zachwycona działaniem tych tabletek.

2017-06-04 08:28

Znalazłam podobny wątek ;) http://lovi.pl/pl/forum/1/3370

2017-06-03 22:52

Ja też brałam Pregna Plus i myślę że te tabletki były ok. Po porodzie zmieniłam na falvit mama. Raz w aptece pani mi poleciła jakieś witaminy dla karmiących ale się zawiodłam wielkie tabletki trzeba było łykać po dwie a i skład średnio ciekawy. Wolę falvit.

2017-06-03 22:26

A ja brałam w jednej i drugiej ciąży Femibion.