Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Jakie witaminy w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-03 21:56 | Ostatni komentarz 2023-06-15 20:42

Konto usunięte

61375 Odsłony
1434 Komentarze

Lekarka zaleciła mi branie PREGNA PLUS I PREGNA DHA. Biorę w zasadzie od pierwszego dnia kiedy test wyszedł pozytywny. Macie jakieś doświadczenie z braniem suplementów, jak długo, jakie? Może są jakieś lepsze niż te, które obecnie biorę. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

2017-06-09 17:17

Ola to bardzo możliwe akurat, że dostarczyłaś odpowiednich składników. Ja o ciążę starałam się rok i kiedyś właśnie czytałam że braki witaminowe mogą utrudniać zajście. Dlatego witaminy "ciążowe" brałam już przed ciążą. Także jak najbardziej może tak być.

2017-06-09 17:13

Wiem, że to może głupie co powiem, ale brałam sam kwas foliowy, przez jakieś 2 lata i nie mogłam zajść, później zaczęłam brać pregne plus i nagle zaszłam w ciążę. Jak by pomogło, dostarczyło odpowiednich składników witaminowych. Kiedy lekarka potwierdziła ciążę zaczęłam brać jeszcze pregne dha. Zgadzam się, z tym że lekarz zaleca to na co ma kontrakt.

2017-06-09 17:05

Dokładnie, lekarze polecają to na co podpisali konktrakt. Ja zanim trafiłam do mojej ginekolog to brałam przed zajściem doppelherz activ mama premium dha. Sama wybrałam po porównaniu składów różnych preparatów. Jakież było moje zaskoczenie jak już w ciąży chodziłam do mojej ginekolog i dostałam folder ciążowy z doppelherz właśnie ;) Śmiałam się że się wstrzeliłam ;)

2017-06-09 16:07

Ja bralam pregna plus, potem jakies zamienniki, ktore polecano mi w aptekach. Ale byly duze kapsulki, pregna plus najlepsza do polykania. Jakos od 1-2 miesiecy nie biore witamin, tylko samo DHA :) wyniki mam dobre. Lekarz poleca te, z ktora firma podpisal kontrakt. Ja nawet karte ciazy mam reklamujaca Pregna plus i dha ;)

Konto usunięte

2017-06-09 15:44

Ja biore pregne plus i mama dha od 4 mca i moj maluch w 30tyg wazyl 1,4 kg, wiec wcale duzy nie byl. Uwazam ze witaminy powinno sie brac, poniewaz nasza dieta nie zawsze dostarcza nam odpowiedniej ilosci skladnikow. Nie sądze, zeby mialy one negatywny wplyw na dziecko, a tym bardziej, ze sa przystosowane do potrzeb kobiet w ciazy

2017-06-09 14:22

z tego co widzę co lekarz to inne witaminy poleca. Każda z Nas tez jest inna i ma inne potrzeby. A jak myślicie czy w trakcie ciąży zmieniać witaminy te, które bierzemy czy jak nam służą to trzymać się jednych?

2017-06-09 14:14

Polecam dha mama premium, biore dwie tabletki dziennie od 6 tc ciazy i maly rozwija sie prawidlowo, zadnych anomalii, ja dzieki temu tez mam dobre wyniki badan;-)

2017-06-09 13:28

Ja brałam witaminy cała ciąże i mój mały nie urodził się większy. Ważył 3120 więc też obalam mit. Wiadomo, że lepiej przyjmować witaminy z naturalnych źródeł są wtedy np lepiej przyswajalne ale większość z nas i tak łyka tabletki.