Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2269 Wątki)

Jaki płyn i proszek dla noworodka.?

Data utworzenia : 2017-04-03 12:55 | Ostatni komentarz 2024-07-25 14:21

Konto usunięte

39119 Odsłony
1551 Komentarze

Witajcie! Potrzebuję porady jaki płyn i proszek odpowiedni do prania ubranek noworodka. Który macie wypróbowany i byście poleciły?

2017-09-02 11:34

A ja już piorę w moim żelu do prania i wszystko jest ok. Tyle że ja sama mam alergie itd więc używam takiego co nie uczula no i malucha też nie uczulilo

Konto usunięte

2017-09-02 11:15

Każde dziecko jest inne i to według dziecka powinniśmy dobierać odpowiednie dla niego proszek i płyn. Najważniejsze aby obserwować reakcje dziecka po pierwszym czy drugim praniu w danym proszku lub płynie

2017-08-21 13:49

Emmkao, używałam i nadal używam, ubranka są bardziej miękkie i ładnie pachną :) W połączeniu z proszkiem szczególnie, przy płynie do prania już nie zawsze :)

2017-08-16 13:24

A ja używam żelu do prania i właśnie płynu do płukania ale sensitive hipoalergiczny i jestem zadowolona ubranka małego super pachną ale też nie za intensywnie po prostu tak świeżo i ogólnie mięciutkie w dotyku :)

2017-08-16 10:21

Oprócz proszku do prania używałyście też płynu do płukania ubranek?

2017-06-20 10:54

Gabi ja też nie używam proszków już kupę lat i dla Małego mam mleczko z Loveli i jestem bardzo zadowolona. Wystarczą na długo a jak dla mnie pachnie wręcz idealnie. Nie jest to intensywny zapach co dla dziecka jest dobre. A mocniejsze plamy po jedzeniu zawsze najpierw zapieram w zimnej wodzie (ciepła utrwala plamy) albo zapieram mydełko dr Beckman z Rossmanna. Kinga a może koleżanka właśnie dawała za dużo proszku czy mleczka? Nawet jak pierzesz swoje ubrania i dasz za dużo proszku są dziwne w dotyku więc może problem jet tutaj.

2017-06-20 09:05

Gabi, mleczko jest fajne, dużo mięciejsze są ubranka po nim niż po proszku, I wg mnie na trochę starcza, więc opłaca się. Wiadomo, że proszek na dłużej, ale warto :) Ewa, jak są mocniejsze zabrudzenia, to nawet te dziecięce płyny czy proszki też sobie nie radzą. Musze dawać odplamiacz, albo najpierw piorę lub namaczam w normalnym proszku, a potem piorę w dziecięcym. Niestety, ale te dziecięce są dużo delikatniejsze i nie ze wszystkimi mocniejszymi plamami sobie radzą. Kinga, może koleżanka dawała go za dużo. Wtedy faktycznie są te ubranka dziwne w dotyku. I zapach jest nieprzyjemny, z nadmiaru.

2017-06-18 16:12

Ja zakładałam, że kupię produkty Loveli ale dostałam kilka ubranek od koleżanki w nich wypranych i w ogóle zapach mi się nie spodobał, uvranka też były dziwne w dotyku. Kupiłam więc proszek i płyn z Bobini i jestem strasznie zadowolona. Ubranka są mięciutkie i pachną cydownie :-)