Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2199 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51748 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2015-01-04 15:28

Ja pamiętam jak Moj M chwalił się swojemu bratu ze będzie dziewczynka to co uslyszalam sprawiło mnie w osłupienie co dziurawca zrobiles no myslalam ze go uszkodzeń po prostu

2015-01-03 23:44

Dużo jesz takich osób co potrafią zdenerwować!Jak ja się dowiedziałam że będzie synek to wszyscy prawie mówili,szkoda że nie dziewczynka,nawet teściowie bardzo chcieli wnuczkę bo wnuka już maja,ostatnio nawet na wigilii teściowa powiedziała że ma nadzieję że w końcu doczeka się wnuczki to we mnie aż się zagotowało jak tylko komuś mówiłam że będzie chłopczyk to wszystko o to szkoda że nie dziewczynka.A szwagierka cały czas mówi że ona napewno będzie miała córeczkę,że chłopczyka nie chciałaby mieć tak chamsko to powiedziała myślałam że zaraz jej coś powiem!Niech modli żeby mogła mieć i to zdrowe a nie będzie sobie jeszcze wybierala płeć!Tak mnie wtedy zdenerwowała!Ja się bardzo cieszę że mam synka zdrowego bo to najważniejsze a płeć się nie liczy tylko najbardziej żeby było całe i zdrowe!Wiadomo że każdy by chciał mieć różnie niektórzy chłopczyka a są tacy co dziewczynkę ale pamiętajcie że zdrowe jest teraz najważniejsze.

2015-01-02 23:25

Ja dowiedzialam sie w 20 tc ze bedzie chlopiec mowiac szczeze lezka mi poleciala bo bylam jakos nastawiona ze bedzie corcia, ale to nie jest az tak wazne :) najwazniejsze dla mnie jest to aby byl zdrowy :) Mam znajoma co tez co po chwile sie pytala a co bedzie i co bedzie no kurcze dziecko bedzie i jak powiedzialam ze chlopiec to ona ze szkoda ze nie dziewczynka (bo ona ma dziewczynke) Jak przyszli w odwiedziny do nas i chciala zobaczyc pokoj i mamy pomalowane na niebiesko z dodatkiem szarosci to zdziwiona i a czemu na niebiesko a ja mowie no bo bedzie chlopiec a bo myslala ze jednak bedzie dziewczynka mmm az mnie zlosc wziela. Wazne byle bylo zdrowe :)

2014-12-11 15:17

Ja sie dowiedziałam w 20tc ze bedzie dziewczynka i bardzo sie ucieszyłam bo od poczatku byłam nastawiona na córeczke. Narzeczony chciał chłopca ale był ze mną na usg i powiedział że mała bedzie jego oczkiem w głowie i bardzo sie cieszył :) Gdyby jednak wyskoczył chłopak przy porodzie miałabym problem bo kompletnie nie wiedziałabym jak go nazwać :)

2014-11-17 18:56

Dużo jest kobiet które marzą o córeczce a są też takie które marzą o synie.Ja byłam pewna że będę miała dziewczynkę,wszyscy mi to mówili cała ciążę miałam ochotę na słodkie i wogóle...Też marzyłam o dziewczynce,moi tesciowie też chcieli wnuczkę bo wnuka już maja.W 19 tyg dowiedziałam się że będzie chłopczyk i tak bardzo się cieszyłam i teraz nie wyobrażam sobie synka bez synka!Może drugi raz będzie dziewczynka,a jeśli będzie chłopczyk to i tak będę się cieszyła.Ważne żeby było zdrowe bo to jest najważniejsze,niektórzy wogóle nie mogą mieć dzieci i dla nich nie byłoby znaczenie jaka płeć,tylko żeby wogóle mogli mieć.Dlatego cieszmy się tym co mamy.

2014-11-17 15:52

Byłam dzisiaj na badaniach ( jestem w 14 tygodniu ciąży) moja fasolka nie chciała współpracować cały czas pokazywała plecki. Chcieliśmy już wiedzieć czy dziewczynka czy chłopiec. Jednak macie rację, najważniejsze jest zdrowie dziecka :))

2014-11-08 17:16

Beatko może i masz po części rację. Wiadomo też,że są różni lekarze.

2014-11-08 15:02

Asienka myślę, że oni wiedzieli i widzieli wtedy wszytstko tylko było tak, że takich informacji się rodzicom nie udzielało.