Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

17055 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2020-02-08 22:01

JustaMama wiem co czujesz też przez to przechodziłam te ubieranie się ciężkie ciuchy. Nawet jak nie jestem w ciąży to mi to przeszkadza. Wolę cienkie lekkie kurtki

2020-02-08 21:10

Ja tak teraz żałuję, że nie skorzystałam z douli po porodzie. A czułam się beznadziejnie... Szczególnie przez kłopoty z karmieniem i alergią dziecka(wtedy nam moiwono ze to kolka i musimy ją przetrwac)

2020-02-08 20:03

JustaMama, trzymaj się dzielnie. Końcówka zawsze jest najgorsza, ale dzidzia wynagrodzi wszystko... 

A kilogramy - to tylko formalność :-) Pewnie połowę zgubisz po samym porodzie! 

Ja w tamtym roku rodziłam w styczniu i było super. Fakt, musiałam ubierać malego jak malego eskimosa, bo były mega mrozy, ale mam wrażenie, że to co.trochę zahartowalo:-)

2020-02-08 16:19

Natalia1234 gratuluję! Niezła „kruszynka” z twojej córeczki :)

 

Justamama jezeli problem tak Ci doskwiera to może trzeba pomyśleć o rozmowie z psychologiem? Ja jeszcze liczę na to że po porodzie nie będziesz miała czasu o tym myśleć, a jak uda się kp to kilogramy będą same leciały.

2020-02-08 15:09

Patrycja wierze ze ma końcówce upały moga wykończyć choć ja pewnie zniosŁa bym je lepiej niż zimę bo mogłabym mieszkać w tropikach :)

natomiast teraz zimowe buty kurtki ti całe ubieranie i poruszanie się w tym czy jeżdżenie komunikacja miejska dks mnie koszmar. samej w sibie jest mi ciezko a do tego jeszcze te ubrania które waza dls mnie tony :)  nogi w buty ledwo mogę wcisnąć ...no i bez potrzeby nie chce się wychodzić zero przyjemności zwłaszcza ze ja poprostu zimy nie znosze :)

wydaje mi się ze najbardziej optymalne  na sama końcówkę jest wiosna kiedy jeszcze upałów nie ma ale kurtki są cienkie albo wystarczy bluza 

2020-02-08 14:47

JustaMama nie przejmuj się gadaniem innych. Wiem że w Twoim przypadku ciężko jest to zrobić bk dużą uwagę do wyglądu przywiązujesz ale już niedługo to się zmieni

2020-02-08 14:35

JustaMama to Ty już na dniach :) 

 

Zależy dziewczyny bo ja akurat w zaawansowanej ciąży byłam latem i te upały mocno dały się we znaki i to dwa razy bo synek z 23 września a córka z 1 października więc jeśli o mnie chodzi wolałabym na końcówce być właśnie teraz 

2020-02-08 14:15

Sam poród o tej porze roku myślę że  nie jest najgorszy  :) sama ciąża pewnie tak trudno przemija, bo jednak brak słońca sprawia, że wszyscy jesteśmy ospali i mamy mniej energii. Na szczęście ostatnio jest coraz ładniej i gdy już pojawi się dziecko to będzie ci na pewno lepiej ! :)