Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Ciążowy brzuszek!

Data utworzenia : 2019-09-10 19:38 | Ostatni komentarz 2020-12-18 21:07

Konto usunięte

17053 Odsłony
1520 Komentarze

Cześć dziewczyny! 

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży, wszyscy mi mówią że mam mały brzuch, ale dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak rosną Wasze brzuszki?   Pochwalcie się zdjęciem :)

2020-02-09 17:20

Pora dobra i na spacer i na dobre jedzenie. Za chwilę będzie dużo warzyw świeżych , więc będzie łatwiej coś lekkiego przygotować. 

Jak masz samozaparcie to spokojnie schudniesz. 

2020-02-09 15:01

Urodzisz o wdzięcznej porze roku. Duuzo spacerów na początek :)

2020-02-09 11:06

Właśnie tu jest największy problem bo po pierwsze po cc min trzy miesiące ćwiczyć nie mogę po drugie już teraz w ciąży mam problem z miesniem prostym brzucha i jeśli się rozejdzie pi porodzie to w ogóle 6-9 miesięcy tylko ćwiczenia żeby się zeszły :( to mnie dobija

z żywieniem jest łatwiej potencjalnie no bo żywiłam się przed ciąża w określony sposób choć większość rzeczy robiłam sibie zupełnie oddzielnie a wiadomo ze teraz czasu na to będzie mniej ale myske ze to jakiś ogarnę 

2020-02-09 10:52

MamaMałejMajki bardzo dobra rada, uważam jest to pewien sposób aby nie fiksować tak bardzo na tym punkcie. Justa po porodzie nie wiadomo czy znajdziesz czas na przygotowania wiec możesz zrobić to teraz, z drugiej strony może instruktor/instruktorka z ćwiczeniach na które teraz uczęszczasz coś podpowiedzą?

2020-02-09 10:41

A ja po mimo tego że w ciąży podobałam się sobie i to bardzo to już po ciąży czuje się beznadziejnie. Wiem że brzuch i piersi pozostawiają wiele do życzenia ale nie orez�

2020-02-09 08:01 | Post edytowany:2020-02-09 08:05

Justa - U mnie jest tak że mimo pozostałych kg czy malych rozstepach na nogach i pieriach ogolnie rzecz biorąc mam to gdzies. Ja sie sobie podobam. Jesli schudnę, to dla własnego zdrowia i samopoczucia, ale nie mam obsesji na ty punkcie. Jesli coe to tak bardo strofuje, a nie będziesz miała czasu na psychologa, może póki masz czas teraz - w ciązy to przygotuj sobie zestaw cwiczen, ktore bd mogla wykonywac po pologu lub rozposki dan, które wspomogą laktację i będą również pomagały w utracie kg  :) (jesli piersią chcesz karmić)

2020-02-09 08:01 | Post edytowany:2020-02-09 10:48

Justa ja z kolei nie wyobrażam sobie jak ważny musi być dla ciebie wygląd brzucha i wogóle ciała skoro już tak czesto o tym mówisz a jeszcze nie urodziłaś i nie wiesz jak szybko pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Ze swojej strony mogę polecić dietę cukrzycową (u mnie konieczna ze względu na zdrowie), już w dniu porodu ważyłam tyle co przed ciążą, a kilka tyg po porodzie 10kg mniej. Dieta cukrzycowa jest zdrowa i przy jej stosowaniu dostarczasz dziecku wszelkich składników odżywczych i mineralnych.

2020-02-09 07:50

Msmsmeg po porodzie niestety nie mam jak u kiedy uczeszczsc do psychologa . 
a to ze zajmę się dzieckiem u mnie nic nie zmienia ja wręcz dostaje obsesji na tym punkcie żeby schudnsc żeby ładnie cislo wyglądało ... i po pierwszej ciazy nawet jak spadla kg ti byłam nieszczęśliwa z powodu wyglądu ciała . Teraz jest gorzej bi przed ciaza muslsm je ładnie wyrzezbione oczywiście ciezła praca.

ja naprawdę nie umiem sibie wyobrazić jak dla was może nie być to takie ważne i ze np nie myślicie o tym czy cos . Ja jeszcze nie urodziłam a już przeżywam :D