Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Jak przetrwać lato w ciąży

Data utworzenia : 2013-06-08 13:25 | Ostatni komentarz 2023-01-13 21:09

Redakcja LOVI

35959 Odsłony
811 Komentarze

Lato zbliża się wielkimi krokami, jest coraz cieplej a Twój brzuch jest coraz większy. Ciąża, szczególnie zaawansowana, to w tym czasie duże wyzwanie, gdyż upały niestety nasilają zwykłe dla tego okresu objawy. Podpowiadamy, jak przetrwać lato w ciąży i nie zwariować. ----- Marzena.Ganfler Brzuszek latem Jak latem przechodziłyście ciąze ? Czy przeszkadzały Wam upały ?

2015-07-13 08:45

Z jednej strony lepiej być latem w ciąży, ale ostatni trymestr jak jest gorąco i wszystko puchnie, może nie być łatwy do przetrwania. A z drugiej strony po porodzie też będzie można jeść wiele sezonowych produktów, tylko trzeba będzie sprawdzić jak reaguje dziecko na nie. A poza tym, za rok wszystkie będziemy mogły jeść czego tylko dusza zapragnie, to tylko chwilowe wyrzeczenia:)

2015-07-11 22:20

D.Magalska- oj wody, warzyw i owoców to w moim jadłospisie pełno. A dodatkowym plusem urodzenia maluszka na wiosnę, czy lato jest to, że można z dzieciaczkiem szybko na dwór wyjść :). Ja tylko żałuję, ze chyba na kukurydzę gotowaną się w tym roku nie załapię, bo jak będę karmić, to będzie to "zakazane" warzywo.

2015-07-11 21:13

No ja w ciąży też bym mogła wode pić i pić i pić...

2015-07-11 17:57

wydaje mi sie ze lepiej byc latem w ciazy niz świeżo upieczona mama. teraz moge sie objadac oczywiscie z dozą umiaru wszystkimi sezonowymi warzywam i owocami :) a jakbym była mama karmiaca piersia to straszna lipa...:) zero truskawek, czeresni brzoskwin sliwek itp idt i warzyw :( a strasznie kocham fasolke szparagowa a wiadomo karmiac bym sobie na to nie mogła pozwolic:) dlatego najlpeiej rodzic jesien zima:) wiadomo nie da sie tego zaplanowac :) ja teraz chodze tylko w sukienkach, kupuje czesto w lumpekasach a tam teraz letnich sukienek nie brakuje:) po co wydawac fortune na ciazowe ciuchy na lato:) no i woda! duzzzzo wody, u mnie znika w mgnieniu oka i to hektolitry :) ciagle czuje pragnienie picia a jak jeszcze dochodzi do tego ruch czy wysilek fizyczny to juz w ogole pić mi się chce jak opętanej :)

2015-07-11 16:31

Lato jest najlepsza porą roku właśnie ze względu na dużo pysznych świetnych owoców i warzyw. Jak byłam dzieckiem nie mogłam się doczekać kiedy będą truskawki i wiśnie albo brzoskwinie bo te owoce akurat mieliśmy swoje :) Lato jest cudowne :)

2015-07-11 00:16

Meribell- też jadłabym tylko owoce w te upały, ale to nam i maluchom akurat na zdrowie wychodzi :)

2015-07-10 16:41

Marribell no aż mi zrobiłaś smaka chociaż w ciąży już nie jestem :P ale takie zmrożone owoce to też fajny pomysł na ochłodzenie się :)

2015-07-10 14:21

Ja w upały to tylko wiatrak jak najmniejsza warstwa ubrań woda i nie za dużo ruchu bo zaraz mi słabo i muszę siadać,a na dwór to tylko rano albo wieczorem inaczej niema szans