Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

mycie po porodzie

Data utworzenia : 2015-04-12 14:03 | Ostatni komentarz 2015-04-19 12:05

pypliś

7127 Odsłony
68 Komentarze

Chciałam was zapytać czy w waszych szpitalach myją dziecko po porodzie i później jak dziecko jest w szpitalu . Bo jak rodziłam mojego młodszego synka to nie myli dzieci. byłam w szoku bo przynosili takie brzydkie dzieci włosy posklejane. moje na szczęście było myte bo miało przesuszoną skórę i zanim go natłuścili to musieli go umyć. Ale 2 miesiące wcześniej urodziła moja szwagierka i jak ją odwiedziłam po 3 dniach i odkręciłam rożek to normalnie śmierdziała jak padlina.

2015-04-19 12:05

Agatka - jakbym ja miała zapamiętać która z nas w którym jest tygodniu, to chyba bym oszalała. Nie ma więc problemu :). Ps. Od soboty lub piątku jest już 23 tydzień :D. Marzenka - mnie chyba by nieco krępowało to, że ma mnie myć położna.

2015-04-18 23:33

Ja byłam po cesarskich cieciach i nie byłam super idealna by sie szybko myć, ale dawałam sobie rade i delikatnie się myłam, po pierwszej dobie położna przyszła po mnie i zaprowadziła mnie na oddział na sale po czym po jakiimś czasie przyszła i poszłyśmy pod prysznic, ona mnie myła, na drugą dobe myłam sie już sama.

2015-04-18 15:00

Asiu, cóz za faux pas z mojej strony, przecież wypowiadałam się w Twoim wątku, w którym napisałaś, że jesteś w 22 tyg! wybacz :) w każdym razie, to już połowa za Tobą :) :) już bliżej niż dalej :) super! :) ja pamiętam jak od 20 tyg odliczałam każdy tydzień ;) Kumpela ja też jak na początku prałam osobno rzeczy Młodego to 1,5-2 tyg zbierałam, żeby się cała pralka uzbierała :)

2015-04-18 14:20

Ja i tak musze więcej nabierać ubranek do prania bo pustej wstawiać nie bede takze jak wrócę po szpitalu to nawet mi nie będzie przeszkadzac troszke brudnych ubranek

2015-04-18 14:19

Dzisiaj jest 23 tydzień :)

2015-04-18 13:18

Asia - no to super! Dobrze mieć świeże informacje co i jak :) a który to tydzień już? :)

2015-04-18 12:59

Agatka- na szczęście moja siostra niedawno rodziła w tym samym szpitalu, więc będę miała informacje z pierwszej ręki :). Mam jeszcze jednak trochę czasu do zorientowania się co i jak.

2015-04-18 12:42

Nie myli, ale higiena była zachowana. Dwa tygodnie córcia była w szpitalu, ale nie śmierdziała. Codziennie była poranna toaleta- przemywane oczka i usteczka, przecierane i ubierane w czyste body i czysty rożek.