Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2194 Wątki)

depresja poporodowa

Data utworzenia : 2013-01-20 12:38 | Ostatni komentarz 2023-10-07 10:49

klamerka123

15885 Odsłony
533 Komentarze

Złe samopoczucie nawet lekka depresja po porodzie są normalne. Może być to chandra, która może ustąpić po kilku dniach. Taki stan rzeczy może przeinaczyc sie włąsnie w depresję poporodową. Każda kobieta inaczej probóje poradzic sobie z taką sytuacją. Nie każda z nas popadnie w depresje, wszystkie jestesmy inne i organizmy nasze rożnie mogą zaregaować w danym momencie. Dlatego uważam ze należy w takiej sytuacji zaufać najbliższym oni będą zawsze przy nas i będą pomocni. Zawsze wiedzą co mowią, a to że zle wygladasz a to ze nie zajmujesz sie dzieckiem tak jak trzeba, albo wcale nie masz ochoty sie nim zajmoac... Jeśli nadal myślisz o tym co było o trudnym porodzie, jesteś zdenerwowana, ciężko nawiązać ci kontakt z dzieckiem, z partnerem, nie lekceważ tego, idź do lekarza lub psychologa. Pamiętajmy, że prośba o pomoc to oznaka mądrości i siły, a nie słabości im szybciej sobie poradzimy z naszym stanem tym szybciej przyzwyczaimy sie do nowej roli w jakiej sie znaleźliśmy

2021-08-18 21:23

U mnie raczej beierze sie kogos z rodziny. Wiem po sobie i rodzenstwie bo rodzice dali nam chrzestnych w polowie znajomych i ja np dzisiaj nie wiem jak ci ludzi wyglądają. Nie znam ich bo jakos znajomosci rodziców sie urwały. Chyba w rodzinie te wiezi. Są trwalsze chociaz tez roznie bywa. 

2021-08-18 21:06

Na chrzestnych wybraliśmy siostre cioteczna i dobrego znajomego

2021-08-17 12:38

ja bym chciała swojego przyjaciela jeśli będziemy robić chrzest, ale on nie lubi dzieci :D więc raczej by sie nie ucieszył, ale prawda taka , że z rodizny nie mam kogo brać, a on jest mi najbliższy 

2021-08-17 12:23

Ja dla drugiego dziecka wzięłam na chrzestna swoją przyjaciółkę bo z rodziny nie mislam kogo. A ze przyjaźnimy się wiele lat to nie widziałam w tym problemu. 
 

chrzestna w ciąży a dlaczego nie? Dla mnie jak najbardziej 

2021-08-17 11:25

No u nas najprawdopodobniej znajomi będą chrzestnymi chociaż z nimi tez jest problem, bo kazdy rezygnuje .... A z rodziny brak 

2021-08-13 17:12

Czasami biorą za chrzestnych bliska przyjaciółkę 

2021-08-13 11:05

Ewa a to już rozumiem. W sumie czy to ważne kto wsnze by ktoś był taka prawda. Moi rodzice byli raz chrzestnymi tylko w kościele, na papierze jets kto inny. Miała być rodzina ciotki że Szwecji,ale nie dojechali. To moi rodzice stało w kościele,ale kto inny jets chrzestnym .

Anita kurcze przykra sprawa no moja siostra tak ma,że z chrzestnymi nie ma kontaktu bo się rodzina wiadomo pokłóciła jak to zwykle bywa w rodzeństwie na stare lata obrazu o wszystko.

Ja akurat z moimi mam kontaktu i w sumie z rodziny na moim ślubie był tylko chrzęstny wszyscy mi odmówili ,więc u mnie było mnóstwo moich przyjaciół i chrzestny ,a u męża odwrotnie duża rodzina i dwóch kolegów .  Dziakdow oboje nie mamy więc było jak było

2021-08-13 07:19

Ewcia z ciebie fajna babka mysle ze nie będziesz miała problemu  z rodzeństwem chociaz kto wie;(

Ja to się obawiam bo brat srednio za kościołem;( a znowu chrzestnej to nie mam wogole w planach