Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ostatni czas na spędzenie czasu z mężem

Data utworzenia : 2013-01-16 16:26 | Ostatni komentarz 2016-12-26 16:27

Marzena.Ganfler

10270 Odsłony
195 Komentarze

Przed porodem dobra rada by spedzić ze sobą więcej czasu. Najlepiej w tych ostatnich tygodniach korzystać z czasu gdzie jeszcze można wyjść, pobawić sie. Gdy maleństwo się urodzi poświęcicie oboje czas dla dziecka a dla siebie będze już trudniej znależć wolną chwilkę. Fajnie wyjśc gdześ na kolację do restauracji, do kina . Spotkać się ze znajomymi :)

2013-01-16 22:53

a tak po 37 tc można się nawet pożądnie "poprzytulać" maleństwu już to nie zaszkodzi :) ewentualnie zaprosicie je na swiat :) ale po 37 tc juz jest gotowe :) polecam sama stosowałam :)

2013-01-16 21:41

no z brzuchem, to juz tak bardzo sie nei pobawimy ale mozna pojsc do kina, zrobic kolacje potem juz sie nawet nie chce wiem to z doswiadczenia. Kazda chwila jest poswiecana dziecku a ta druga polowka jest juz na dalszym planie

2013-01-16 21:17

To prawda, po porodzie szybko taka okazja do wyjścia razem nie nadarzy się. My poszliśmy do kina na film "Jak urodzić i nie zwariować". Na nowego Batmana już nie dałam rady, bo film był za długi, a mnie coraz bardziej bolał kręgosłup. A ostatnie soboty spędzaliśmy na wyjściach do knajp, gdzie pożerałam tortille :)