Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2023-04-27 21:21

Konto usunięte

58764 Odsłony
1993 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2013-01-17 13:58

Jestem mamą która gotuje swoim dzieciom domowe obiadki. Mam ten plus iz posiadam dostep do "szczesliwych" kur, zdrowego mięsa. Spotkałam się z opiniami matek ktore twierdziły że wolą pościecić czas dzieciom niż staniu przy garach - czyli że ja przekładam gotowanie ponad szczescie dziecka i jestem wyrodną mamą :) . No cóz nie uwazam by ugotowanie zupki bylo jakoś mega czasochłonne :) Słoiczkom tez nie mówię nie. W domu mam mały zapas na wypadek jakiegoś wyjazdu, czy np napadu "lenia" :P bo w koncu mnie tez czasem należy się odpoczynek :) a i zawsze jest to jakies urozmaicenie dla dziecka. Ułatwiam sobie sprawę - kupuje np królika, dzielę na porcje,kupuję warzywa - czy to świeże czy mieszanki wieloskładnikowe . I do pojemników lub woreczków do mrożenia wrzucam porcję miesa i warzyw i ziół i tak mroże. Pozniej wysraczy wrzucic zawartosc do wody i po krzyku :) ew dodac jajko, masełko, oliwę z oliwek itd. No i polecam drogie mamy parowar - szybko, smacznie i zdrowo :).