Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2023-04-27 21:21

Konto usunięte

58889 Odsłony
1993 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2013-01-22 21:59

Początkowo podawałam Synkowi gotowe dania ze słoiczka, potem gotowałam mu osobne dania a teraz ma 20 miesięcy i je z nami, chyba, że mamy akurat coś ciężkostrawnego to podaję mu słoik.

2013-01-22 13:42

blender jest wybawieniem jak dziecko jest małe. Ja na początku nie miałam i się męczyłam przecierając przez sitko. Strasznie długo schodziło. Teraz kupiłam, ale mój maluch juz potrafi gryźć więc nie muszę się strasznie męczyć żeby mial drobno wszystko. Niczym nie przyprawiam oprócz warzyw, natki pietruszki, koperku i dodałam ostantnio pol zołtka jaja. A oststni tydzień je słoiczki bo chce żeby się toche przespal w ciągu dnia a wszystko go budzi.

2013-01-21 21:31

ja robie sama jej obaidki domowe codziennie co innego ,by miała urozmaiconą dietę najlepiej jej smakuje żur ..lubi kwaśne...;)

2013-01-21 18:38

Ja gotuje juz Kiedys kupowalam sloiczki ale kròtko

2013-01-21 18:06

poki co kupuje słoiczki, musze kupic blender i bede gotowala obiadki malej

2013-01-21 13:31

też oglądalam ten program:-) a to że dla dziecka to smakowa bomba jest idealnym określeniem - nie wiedzialam jak to nazwać w poprzedniej mojej wypowiedzi:-)

2013-01-21 09:04

Pamietajmy ze malutkie dziecko nie ma tak wysublimowanego podniebienia jak my dorosli dlatego to co dla nas juz bez smaku dla dziecka to smakowa bomba ;) . Dzieki braku przypraw dziecko poznaje prawdziwy smak warzyw i owocow ktorego my dorosli tak na prawde juz nie czujemy bo podniebienie mamy "wyzarte" przez sol itd. Jedyna ew poprawe smaku mozna uzyskac przez ziola. ZERO SOLI

2013-01-21 08:46

Olciaa właśnie brak przypraw w słoiczkach był jednym z powodów dla których mój mały je dostawał na pcozątku, teraz kiedy już jest większy dostaje zamiennie raz obiadek nasz raz słoiczkowy ale zdecydowanie woli słoiczek. Polecam program który leciał na National Geographic chyba 'polskie fabryki' była właśnie fabryka gerbara pokazana i to rozwiało moje wszystkie wątpliwości