Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2023-04-27 21:21

Konto usunięte

58870 Odsłony
1993 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2020-02-10 23:35

Pati jak masz przepis na TM to mi się nie przyda. Poszukam sama jakiś przepis ;) i jak tam kisiel wyszedł? Zjadł ze.smakiem? 

2020-02-10 22:11

Roboty są super. Jeśli nie masz tych wszystkich sprzętów w domu to przydatny. Świetne ma Bosch i Kenwood. 

2020-02-10 20:48

Też zastanawiam się na kupnem robota kuchennego. Głównie ze względu na wiele funkcji, np. mielenie mięsa, wyrabianie ciasta. Nie trzeba kupować maszynki do mielenia, miksera itp. Super sprawa.

TM też ale dużo droższa ;) 

Konto usunięte

2020-02-10 20:37

Dziękuję Aneczka, wypróbuję na pewno :) 

2020-02-10 12:26 | Post edytowany:2020-02-10 12:26

Ja kupilam niedawno robota z boscha ale jeszcze nie testowalam wszystkich funkcji. Zastanawiam sie jak wyrobi ciasto. Ostatnio mam ochotę na bułki na parze i chyba się za niedługo skuszę 

2020-02-10 12:23

A jak później wygląda czyszczenie TM po zrobieniu jakiegoś posiłku.Ma jakiś program do samoczyszczenia,czy jak?

2020-02-10 10:11

Moniczka widzisz w TM budyń zrobiłabyś w 15 min z samych jajek , mleka i maki :) także rozmawiaj z mężem może się skusi :) 

Aneczka ja robię w TM więc nie wiem czy tak Ci wyjdzie jak podam Ci przepis ale to zwykle ciasto drożdżowe wyrobione później odstawiam na godzinę do wyrośniecia robię kółka w środku odbijam spoód szklanki daje budyń do wyrośnięcia na 15 min i do piekarnika 

 

Dzisiaj robimy kisiel truskawkowy

 

 

 

 

 

 

 

2020-02-10 10:10

Moniczka widzisz w TM budyń zrobiłabyś w 15 min z samych jajek , mleka i maki :) także rozmawiaj z mężem może się skusi :) 

Aneczka ja robię w TM więc nie wiem czy tak Ci wyjdzie jak podam Ci przepis ale to zwykle ciasto drożdżowe wyrobione później odstawiam na godzinę do wyrośniecia robię kółka w środku odbijam spoód szklanki daje budyń do wyrośnięcia na 15 min i do piekarnik

 

 

 

 

a.