Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Nowy schemat żywienia niemowląt 2014

Data utworzenia : 2014-08-01 12:37 | Ostatni komentarz 2017-01-19 20:28

Redakcja LOVI

18348 Odsłony
112 Komentarze

Mamy ważną informację dla świeżo upieczonych rodziców: eksperci do spraw żywienia w maju uaktualnili schemat żywienia niemowląt. Jest on zgodny z najnowszymi światowymi wytycznymi, bardziej przyjazny dla rodzica, a także nastawiony na indywidualne potrzeby dziecka.

2015-03-02 19:05

Coś idealnie dla nas, taki schemat sie jak najbardziej przyda , niedlugo rozszerzamy diete.

2015-01-29 21:31

Ja np. na początku jeszcze starym systemem podawałam tylko żółtko, bo pediatra mi smęciła, że "żółtko żółtko tylko", ale na własną rękę podjęłam ryzyko (plus zachęta ze strony dziewczyn z forum) i daję już całe jajko i świat się nie zawalił. Aczkolwiek producenci słoiczków i mm musieliby jeszcze uaktualnić składy i etykiety mm.

2015-01-29 21:13

Swietny artykul dla swierzo upieczonych mam :) Niedlugo się w zupelnosci przyda :)

2015-01-29 01:13

super artykuł...niech przeczytaja je wszystkie mamy by nie mialy watpliwosci co do podawania obiadków i mleka czy za duzo czy za malo....ja od samego poczatku jestem tego zdania ze maluch jest tak stworzony ze zje tyle ile potrzebuje :)

2015-01-27 09:00

Banany, ach te banany:) super, że zawierają dużo cennych składników. W ciąży uwielbiałam je jeść, do tego czasu sama często po nie sięgam, synek też nie pogardzi. Nic tylko jeść:)

2015-01-25 21:10

Super artykuł, utwierdzający mnie w przekonaniu, że banany to jeden z lepszych owoców. Ja uwielbiam, mój syn chyba odziedziczył miłość do bananów po mnie i jak się okazuje bardzo słusznie.

2015-01-12 04:52

Banany są bardzo zdrowe. Kiedyś uważano że to tylko jeden z bardziej tuczących owoców obecnie polecany już dla niemowląt gdyż nie uczula i ma wiele wartości odżywczych. Ja lubię banany gdyż są łatwe w obsłudze i bez problemu mozna zabrać na spacer bez wczesniejszych przygotowań, ba można kupić po drodze bez obaw o obieranie i mycie -choć i tu zalecane .

2014-08-21 11:11

Również nie wiedziałam :-] wiedziałam że ma duzo węglowodanów czasem jak byłam glodna a nie miałam apetytu na coś z obiadu to zawsze jadłam banany i do dzisiaj jem codziennie :-]