Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Problem z jedzeniem

Data utworzenia : 2013-06-12 20:27 | Ostatni komentarz 2013-07-03 23:21

Beata.Gorska

10435 Odsłony
49 Komentarze

Witam, Moja sześciomiesięczna córka zjada o połowę mniej Oto jej dzisiejsze menu: 5.00 110 mll mleka ściągane z piersi+żelazo+wit.D+bioprazol+2 miarki mlekowe kleiku 9.00 110 mll mleko ściągane z piersi+miarka kaszy mannej+ łyżeczka czerwonej porzeczki+ 2 miarki kleiku 11.00 70 gram słoiczka dynia z indykiem 12.00 70 mll mleko ściągane z piersi mieszane z Bebilonem Pepti + czerwona porzeczka + 2 miarki kleiku 14.00 50 mll mleko ściągane z piersi mieszane z Bebilonem Pepti + czerwona porzeczka + 2 miarki kleiku 17.00 70 mll mleko ściągane z piersi mieszane z Bebilonem Pepti + czerwona porzeczka + 2 miarki kleiku + bioprazol 19.30 100 mll sinlac zgodnie z przepisem liczę, że jeszcze o północy coś zje ale to wątpliwa sprawa Co robić aby jadła więcej, ma już anemię. Proszę o pomoc, gdyż już nie wiem co robić by zjadała więcej.

2013-06-12 22:15

Szczerze powiem, mój maluch już na tyle duży jest że nie pamiętam ile powinien jadać sześciomiesięczniak, zresztą ja karmiłam prosto z piersi więc nie bardzo wiedziałam ile faktycznie pochłania mój synuś:) Jeśli masz jednak takie wątpliwości powinnaś porozmawiać o tym ze swoim pediatrą i może powinien skierować Cię do specjalisty aby ten rozwiał twoje wątpliwości. Teraz mi się jeszcze przypomniało, że od mojej szwagierki synek w tym okresie przestał przybierać, też robiono badania w kierunku żelaza, było niższe ale jeszcze nie na pograniczu anemii. W każdym bądź razie lekarka mówiła, że to są naturalne skoki, raz dziecko przybiera więcej raz mniej, to tak jak z apetytem. Pewnie niedawno zaczęłaś rozszerzać dietę, to też wiele może zmienić. A jeśli chodzi o to żelazo, to czy były wykonywane dodatkowe badania? Często niskie żelazo nie jest problemem samym w sobie tylko wynikiem np. infekcji dróg moczowych, bo wtedy organizm nie przyswaja żelaza.