Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Jak zapobiegać otyłości u niemowląt i dzieci

Data utworzenia : 2017-01-03 19:51 | Ostatni komentarz 2024-04-10 19:34

Redakcja LOVI

14128 Odsłony
322 Komentarze

W Polsce coraz więcej dzieci w wieku szkolnym ma nadwagę. Często powodem są złe nawyki żywieniowe. Problem zwykle zaczyna się już na etapie niemowlęctwa. Skąd się bierze nadwaga oraz otyłość u dzieci i jak możesz jej zapobiegać? Podpowiadamy.

2024-04-10 19:34

Oo tak  w leczo też  nie lubię tej skórki ani w pomidorowej;) 

 

2024-04-10 19:12

Mazia parówki bez skórki???

no czasami te nasze chłopy to wiedza jak ubarwić nam życie;D

ja pomidory spażam głównie do lecza rzadziej do sałatek poprostu przy leczo ona sie wak odłącza ze jest jej wszedzie pełno;)

 

2024-04-10 16:54

Może i się skórka nie przyklei;), ale ja osobiście wielu rzeczy nie mogę ze skórką, bo później mnie boli żołądek i pół dnia mi się tym odbija:(

2024-04-10 09:13

Aniss oj kiedyś tak było, ale teraz mamy etap wybiórczości i naprawdę je w domu mega monotonnie, ale wiem, że to przejdzie. Paprykę jadł ze skórką, ale raz mu ojciec pokazał , że można bez i teraz nie zje tak. Parówki też bez skórki, jablko to samo 

2024-04-10 02:13

Tak jak mit "coś mi stanęło w gardle", nie ma takiej opcji. Jak już to się na tyle podrażniło, że czujemy jakby coś tam bylo.

 

Ja odbieram jabłka ze skórki, jakoś z przyzwyczajenia. :) 

2024-04-07 21:02

Mazią twój mały je chyba wszystko;) u mnie papryki nie ruszy ;(   już nawet o skórkę nie chodzi poprostu nie lubi jak weźmie do buzi to pogryzie i wypluje;( podobnie fasola;(

Co do skórek też kiedyś slysLaam o ryzyku przyklejenia ;( jak dzieci były młodsze początkowo sparzalam pomidory ale teraz już nie;) no chyba że robię leczo to wtedy  zawsze sparzam pomidory i obieram ze skórki ;)

2024-04-06 10:50

Bez skórki moja ciocia dawała kuzynkom pomidory, bała się że tak skórka przyklei sie im do żołądka,  wierzyłam w to ,ale dziś wyczytałam,że to nie możliwe. 

2024-04-05 21:36

Syn woli jabłka ze skórką, bo jak mu obiorę to odgryza i wypluwa, a tak to ze skórka ładnie zjada. Chociaż nie wszystkie owoce lubi jeść w całości, bo malin, borówek czy truskawek nie ruszy :( Mieliśmy jabłka prosto z sadu, takie są najlepsze, ale no nie każdy ma dostęp do takich.