Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

10 zalet kaszy jaglanej

Data utworzenia : 2016-06-06 16:58 | Ostatni komentarz 2017-02-10 12:51

Redakcja LOVI

5809 Odsłony
44 Komentarze

Kasza jaglana jest jednym z najbardziej wartościowych produktów spożywczych. Sprawdź, dlaczego jak najczęściej powinna znajdować się na talerzu Twojego malucha.

2016-06-06 22:23

Świetny artykuł. Ja kasze jaglaną zastępuje ziemniaki, nigdy ich za specjalnie nie lubiłam i od dawna na moim talerzu króluje kasza jaglana. Córce podaję budyń jaglany z owocami bardzo jej smakuje. Kaszę tą należy przynajmniej 2 razy wypłukać, zalać wodą dodać łyżkę tłuszczu (olej rzepakowy, oliwa z oliwek) i gotować przez 15 min później odstawić aby odpoczela. Gdy wchlonie wodę zamieszać i gotowe:-) tak przygotowana nie będzie miała goryczki.

2016-06-06 21:02

Szczerze musiałam trochę przekonać się do kaszy jaglanej, szczególnie do właściwego jej płukania, by pozbyć się smaku goryczki. Ale sam produkt jest niezwykle wartościowy. Kasza jaglana występuje u nas często na obiad, a na śniadanie robię małej na mleku płatki jaglane (fakt, że produkt bardziej przetworzony, ale więcej wartości ma niż kasza manna) 3minuty na mleku + świeże owoce. Czytałam ostatnio książkę "Jaglany detoks" gdzie jest szerokie spectrum wiedzy na temat kaszy jaglanej jak i przepisów z jej wykorzystaniem. Rewelacyjna pozycja.

2016-06-06 17:37

O cennych właściwościach kaszy jaglanej już nie raz słyszałam i nie jeden reportaż obejrzałam. Artykuł jest super. Dla Mam, które nigdy jeszcze nie podały kaszy jaglanej swojemu dziecku, to są świetne argumenty, żeby zacząć ją podawać :) Mój synek nie za bardzo za nią przepadał, zdecydowanie wolał gryczaną kaszę, która sama w sobie również jest zdrowa. Ale spróbuję mu podać właśnie ponownie, może smaki mu się ciut zmieniły i polubi ją tak, jak gryczaną :D

2016-06-06 16:59

Uwielbiam kasze jaglana z pysznym sosem i świeża surówka. Szybko, zdrowo i bez wielkiego wkładu finansowego. Dla maluchów świetna sprawa.