Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

9 cech zdrowego i pożywnego śniadania

Data utworzenia : 2015-03-02 14:27 | Ostatni komentarz 2015-09-27 10:35

Redakcja LOVI

6029 Odsłony
36 Komentarze

„Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia” – takie słowa słyszeliśmy od naszych mam i babć, niekiedy też sami mówimy je dzieciom. Jakie śniadanie powinno być, aby rzeczywiście pełniło taką rolę. Przeczytaj, o cechach zdrowego i pożywnego śniadania.

2015-09-27 10:35

Na stronę już zajrzałam tak powierzchownie, ale dodana do ulubionych i mam już pomysł na użycie selera w zupie krem :) Dziękuję Ci :)

2015-09-26 19:48

klio amarantusa znajdziesz w sumie wszędzie :) nawet w Biedronce widziała. Ciasteczka już raz piekłam i wyszły super. A płatków górskich nie mocze bo w sumie nie widzę takiej potrzeby i synek je takie jak ugotuję. Zajrzyj na blog Ala'Antkowe blw tam znajdziesz pewnie jakeiś przepisy :)

2015-09-26 12:43

amarantusa widziałam ostatnio w Rossmanie z serii dobra kaloria o tym samym Roxi myślisz? i skoro jesteśmy przy ciasteczkach to piekłaś już może swojemu młodemu? My na ossesku przeszłyśmy na wyższy lewel tzn. dania powyżej 13ms życia i tam są właśnie przepisy na ciasteczka i noszę się z zamiarem czy je zrobić. A odnośnie płatków górskich, czy wcześniej je np. moczysz w wodzie by zmiękły?

2015-09-24 15:23

Ja podaje owsiankę z owocami czasem :) sama jem z winogronem,bananem i jabłkiem i młody też zajada :) Z tym,że ja jem z mlekiem a on na wodzie albo ostatnio jadł na kokosowym :) Z amarantusa można cuda zrobić ciastka,placki,pyszne śniadanko z owocami:)

2015-09-24 13:26

Dziewczyny, czy podajecie swojemu dziecku na śniadanie płatki owsiane lub amarantusa? Szukam jakiegoś sprawdzonego przepisu, albo odpowiedniej kompozycji tak by posmakowała mojej córce :)

2015-03-25 16:18

ja może nie jestem takim niejadkiem tylko wybrzydzam jedzenie ale mój narzeczony bardzo dużo nauczył mnie jeść różnych posiłków. dzięki niemu odkryłam że naprawdę lubię więcej rzeczy

2015-03-17 16:27

Ja byłam niejadkiem z kolei mój partner odnoszę wrażenie, że jadł wszystko - do dzisiaj wszystko (no..prawie wszystko :) mu smakuje i córka odziedziczyła chyba ten apetyt po tacie. Karmienie dziecka jak i odkrywanie przed nim nowego nieznanego dotychczas świata smaków i zapachów wymaga niezwykłej cierpliwości, której każdy rodzic powinien się nauczyć.

2015-03-17 10:56

Najważniejsze by dziecko poznawało nowe smaki i uczyło się jeść różne produkty.