Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Psia slina

Data utworzenia : 2014-08-09 21:38 | Ostatni komentarz 2015-07-30 20:16

MamaB

9647 Odsłony
68 Komentarze

Dobry wieczór. Mój 13 miesięczny synek "omemlał" zaślinioną psią piłkę :( zawsze bardzo na to uwazam, jednak tym razem nie upilnowalam:( martwie sie tym bardziej, ze psiak 3 dni temu wymiotowal. Czy synek moze sie czyms zarazic? Jak to sprawdzić? Wykonac jakies badania? Czytalam kiedys o psim tasiemcu i innych takich...Bardzo prosze o informacje. Z gory Dziękuję.

2015-07-30 20:16

Czasem tylko wyczuwam u niej zazdrość, że mała jest ciągle w centrum zainteresowania, ale staramy sie traktowac ja równie jako ważna;)

2015-07-30 15:55

Jak byłam mała to też mieliśmy takiego psa co spał przy moim wózku i nie pozwalał podchodzić obcym. Zwierzęta i dzieci szybko się zaprzyjaźniają chociaż nie każdy pies jest odpowiedni dla dzieci. W bloku ciężko jest mieć psa i dwójkę dzieci

2015-07-29 23:05

xaniab :) aż milo przeczytać że suczka tak się przywiązała :)

2015-07-29 17:15

Sabina teraz suczka nie chce Marceli na chwile ustepowac. Pilnuje jej jak spi. Jak lezy Marcela na lozku tez ma od razu obstawe. Pies potrzebuje czasu. Zasypuje ja swoimi zabawkami. Pileczkami i linami gdy mala lezy na bujaku. No i.. czasem podkrada jej smoki. Dlatego co chwila musimy kupowac nowe ;)

2015-07-29 12:48

JA też mam psa w domu a syn ma 18 miesięcy i powiem szczerze że gdyby mogli to by jedli z jednej miski. Skoro jest zwierzę w domu to i jego bakterie też są WSZĘDZIE!!!! Nie panikujmy jak dziecko poliże zabawkę psa na naszych oczach..... pewnie i tak to już zrobił jak nikt nie widział.... A poza tym ponoć dzieci chowane ze zwierzętami w domu zdrowiej się chowają... :) Pod czym się podpisuję w 100 % :)

2015-07-29 00:03

xaniab a jak jest teraz zaprzyjaźnili się ze sobą...?

2015-07-28 23:58

Uwielbiam zwierzaki psy koty i mnie w domu zawsze były zwierzęta. Ale odkąd urodził się mój synek jestem bardziej ostrożna nie pozwalam na polanie rączek i buzi . Dla mnie jest to niehigieniczne , trochę może przesadzam ale jakoś nie mogę się przemuc. Zwierzęta jedzą co popadnie i się liżą więc wolę żeby synek nie pozwalaŁ zwierzakom na lizanie się

2015-07-28 22:39

Mój synek też specjalnie daje pieskowi nóżki do lizania. Hehe jak piesek zacznie go lizać to mały zaczyna się śmiać jak szalony.