Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Kiedy Waszym Pociechom "rozplątały" się języki na dobre?:-)

Data utworzenia : 2013-12-11 13:55 | Ostatni komentarz 2021-04-09 16:18

ona_net

4497 Odsłony
43 Komentarze

Mój synek do drugiego roku mówił kilka podstawowych słów, a pół roku põźniej rozgadał się na całego:-) powtarza usłyszane słowa, układa zdania, mówi do innych i do siebie w zabawie. Codziennie przybywa po kilkanaście nowych słów. Jestem z niego bardzo dumna:-)

2013-12-11 15:18

Przepraszam, powinnam ten wątek otworzyć w innej zakładce, ale już nie umiem tego odkrėcić:-)

2013-12-11 14:27

Do 4tego roku życia dziecko ma czas żeby się porządnie rozgadać . Chłopcom zazwyczaj zajmuję to chwilkę dłużej. Mój bratanek w wieku dwóch lat gadał już jak najęty. Z klei drugi chrześniak ma 3 latka i dopiero zaczyna coś tam dyskutować :) Za to znam 5 latkę , która używa słów których nawet ja czasem nie znam ;-) Baby to jednak baby ;-)

2013-12-11 14:25

Ojjj to fajnie ! Kacpi ma 10 msc , nie mówi , ale sprawia tyle radosci jak potrafi zaprzeczyć `niee ` kiwajac głową na boki , jak mówi mama ( choc czesto jest to w powietrze a nie do mnie) , czesto wymyka mu sie słowo tataa , zawsze mówi beee jak coś jest złe i bam jak cos spadnie :) Małymi kroczkamii . Już nie moge sie doczekac gaduły :)