Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Super złote rady na uspanie brzdąca (odzwyczajanie od obecnosci mamy)

Data utworzenia : 2014-03-07 10:16 | Ostatni komentarz 2020-02-16 21:37

Anula27

3821 Odsłony
28 Komentarze

Słuchajcie dziewczyny, mam nie lada problem z usypianiem mojej córci, Magdalenki.Ma juz 9 miesiecy.Chorowała mi powaznie, pare miesiecy temu, lezałysmy w szpitalu, i w tamtym czasie zaczeła sypiac ze mna i mezem. Choroba sie trochę ciagnęła, musiałam ja miec stale pod kontrolą, szczególnie chodziło o oddech.Teraz gdy sie to unormowało chcę ją oduczyc spania z nami i tego ze usypiala trzymając moje dlonie, ze spaniem jako takim w nocy nie ma az takiego problemu, budzi sie, wiadomo, a to ząbki wyrzynajace sie, a to sen.Najgorzej jest jednak, w momencie gdzy chce ja zostawic sama sobie np z kołysanka, chusteczka.Misia tulic tez nie chce:(Ajajajajaj..W dodatku jestesm teraz w 4 miesiacu kolejnej ciazy i koniecznie musimy temu zaradzic.Pomóżcie kochane!

2020-02-16 21:37

MamaMalejMajki teraz to rozumiem wszystko ;) 

2020-02-15 23:48

Karolina moja tak na rękach spała do 1 miesiąca. I nawet nie przez kolki. Jak. odlozylam to od razu sie budzila. Tskze siadalam wyfodnie, włączyłam tv cichutko i sobie tak spała. Ewentualnie kładłam ją na siebie żeby trochę na brzuszku polezała to jelitka zawsze popracowaly. 

2020-02-15 23:45

Ania spi. Ja ją przenoszę do łóżeczka po tym jak ze mną zasypia. Jeśli popłakuje to ją zabieram do mnie spowrotem  :) 

2020-02-15 23:05

MamaMałwjMajki a to się pomyliłam. Myślałam.ze w łóżeczku spi

2020-02-15 08:35

Mój synek miał kolki do 5 mc ale na szczescie udało mi się go oduczyć spania na rękach. Też nie rozumiem  mam które pozwalają dziecku płakać w łóżeczku gdy wczesnie noszono je na rękach i dziecko nie rozumie co się stało. Jednak uważam ze dla własnego zdrowia i później latwiejszego funkcjonowania dzieci powinno się przyzwyczajać do zasypiania w wlasnym łóżeczku. Ja przynajmniej nie umiałam spać z synkiem cały czas bałam się ze coś mu zrobie przez sen. Więc jak miał kolki spał na rękach a ja czuwalam.

2020-02-15 07:52

MamaMałejMajki jak opisujesz zachowanie swojej córki to mam wrażenie że piszesz o moim synku, kolki, siedzenie razem w łazience (tak też bywało), lulanie w nocy, wspólne zasypianie. Po dziś dzień nasz przytulasek śpi z nami. Wystarczy że zająknie a ja już mam otwarte oczy, widzę jak rączki mnie szukają, potrafi się już obracać wiec przez sen też próbuje, kiedy go całuje obłapia rączkami całą moją głowę, łapie za włosy, uszy i tak chciałby spać.

2020-02-14 23:05

Przecież zazwyczaj śpi kolo mnie. Na głowę jej nie wejdę :)

2020-02-14 21:01

MamaMalejMajki widocznie i w nocy może czasem chcieć się przytulić poczuć Twój zapach