Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Uśmiech który leczy, przytulenie mamy lekiem na wszystko

Data utworzenia : 2014-01-29 16:14 | Ostatni komentarz 2016-06-06 09:34

monia_0309

4093 Odsłony
42 Komentarze

Kochane mamy dobrze znacie uroki macierzynstwa: Kolki Placze w nocy Zabkowanie Bunt dwulatka trzylatka czterolatka hehe i tak do 30tki Choroby I ogólne niezadowolenie naszych pociech. Czesto po kolejnej nieprzespanej nocy z mega zmeczeniem bolaca glowa myslimy ,,o matko znowu to samo nie mam sily kiedy te zęby wyjda kiedy lek zadziała''... i nastepuje magiczna chwila nasze dziecko na dzien dobry usmiecha sie do nas. Ja w takiej chwili nabieram tyle sily ze moglabym przenosic góry; ) staje sie znowu supermama;) Wy tez tak macie ze wasze dziecko jest naszym uzdrowicielem? No i w duga strone;) czasami zdarza sie tak, ze nasze maleństwo bardzo cierpi i bardzo okazuje swoje niezadowolenie... bo zabawka gdzies zniknela, bo sie nozka jakoś podwinela, chce spac a nie moze sie ulozyc itd. Na wszystko jest jeden magiczny lek uscisk a właściwie przytulnie mamy;) Kochane mamy zatem jezeli macie gorszy dzien lub wasze malenstwo ma akurat taki dzien-przytulcie swoje maleństwo, popatrzcie na swoja pociechę w poszukiwaniu tego magicznego usmiechu.

2014-01-29 19:09

Zdecydowanie się z Wami zgadzam, u nas jest tak samo. Ja mam bardzo dużo cierpliwości, szczególnie do dzieci. Jednak jestem tylko człowiekiem i ze 2 razy zdarzyło mi się, że mąż musiał na chwilę wziąć synka a ja ochłonąć, choć nie byłam jakoś bardzo zdenerwowana, ot po prostu zmęczona sytuacją i marudzeniem malucha. Jednak zaraz wróciłam na posterunek bo nikt oprócz mnie tak nie działa na synka. Mam wrażenie, iż to ja jestem dla niego "lekiem na całe zło", bo tata, babcia, dziadek, ciocia itp. są fajni, ale co mama to mama. Czując mój zapach, słysząc mój głos i bicie mojego serca Michaś zawsze się uspokaja i relaksuje. I odwrotnie, wszystkie smutki i troski, zmęczenie itp. mijają gdy synek obdarza nas promiennym uśmiechem, wesołym gaworzeniem lub gdy po prostu się przytuli. Misiek jest takim radosnym dzieckiem, że zawsze znajdzie sposób aby nas czymś zadziwić i rozbawić.

2014-01-29 16:36

Dla mnie dzień bez uśmiechu małego i bez przytulenia jest dniem straconym. Przecież to jest to czego my mamy pragniemy najbardziej. Ja uwielbiam jak Jasiulek się we mnie wtula i uwielbiam ten jego zapach. To sa nasze najpiękniejsze chwile .