Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Uśmiech który leczy, przytulenie mamy lekiem na wszystko

Data utworzenia : 2014-01-29 16:14 | Ostatni komentarz 2016-06-06 09:34

monia_0309

4094 Odsłony
42 Komentarze

Kochane mamy dobrze znacie uroki macierzynstwa: Kolki Placze w nocy Zabkowanie Bunt dwulatka trzylatka czterolatka hehe i tak do 30tki Choroby I ogólne niezadowolenie naszych pociech. Czesto po kolejnej nieprzespanej nocy z mega zmeczeniem bolaca glowa myslimy ,,o matko znowu to samo nie mam sily kiedy te zęby wyjda kiedy lek zadziała''... i nastepuje magiczna chwila nasze dziecko na dzien dobry usmiecha sie do nas. Ja w takiej chwili nabieram tyle sily ze moglabym przenosic góry; ) staje sie znowu supermama;) Wy tez tak macie ze wasze dziecko jest naszym uzdrowicielem? No i w duga strone;) czasami zdarza sie tak, ze nasze maleństwo bardzo cierpi i bardzo okazuje swoje niezadowolenie... bo zabawka gdzies zniknela, bo sie nozka jakoś podwinela, chce spac a nie moze sie ulozyc itd. Na wszystko jest jeden magiczny lek uscisk a właściwie przytulnie mamy;) Kochane mamy zatem jezeli macie gorszy dzien lub wasze malenstwo ma akurat taki dzien-przytulcie swoje maleństwo, popatrzcie na swoja pociechę w poszukiwaniu tego magicznego usmiechu.

2016-06-06 09:34

Oj tak, uśmiech dziecka koi każdą nieprzespana noc czy ząbkowanie :) Starsza córka do tego jeszcze powie "kocham Cie Mamo " to aż mi łzy w oczach napływają. Przewspaniałe chwile w drodze macierzyństwa. Te malutkie rączki, stópki, krzyki, uśmiechy... nie zamieniła bym na nic innego w świecie!!!!!

2016-05-24 09:18

Uśmiech moich córek dodaje mi energii,pozytywnie nastraja. Za każdym razem myślę sobie jakie to szczęście,że są ze mną!!!

2016-05-10 12:12

Ja uwielbiam nasze poranki :) łaskotamy się, tulimy, całujemy, robimy akuku :) potem roluję córkę w prześcieradle :) kocham to :) a często jeszcze po protu zasypiamy :)

2016-04-03 15:18

Karolina to Twoja córeczka jest dumną damą. :) Wszystko jest dla niej nowe i poznaje świat ucząc się więc może dlatego nie uśmiecha się często. Najważniejsze że uśmiecha się do Ciebie. :)

2016-04-03 09:12

Dla mnie uśmiech jest szczególnie ważny bo córeczka nie uśmiecha się od tak. Zazwyczaj z powagą obserwuje świat. Ludzie stają na głowie żeby ją rozśmieszyć i nic. Więc gdy uśmiecha się do mnie ma to olbrzymie znaczenie :)

2016-03-31 10:22

Moja coreczka jest strasznym pieszczochem. Gdy choruje pozwalam jej spac ze soba w lozku. Ona jest spokojniejsza i lepiej spi a i ja mam na oku i moge kontrolowac czy temp nie skoczyla czy nie wymiotuje lub czy nie dzieje sie cos innego zlego.Pozatym ja tez lubie jak wroci z przefszkola i rzuca mi sie na szyje i przytula. Dzieci to skarb i motywuja do dzialania nawet jak sa chore i my tez juz nie mamy sily to warto pomyslec wlasnie o usmiechu dziecka.

2016-03-04 19:13

Piękny uśmiech synka Dominiko. Uśmiech mojego Skarba zawsze mi wynagradza wszystko i jest "lekiem na całe złooooooooo" (śpiewa) :)

2016-03-02 22:01

aguunia dziękuję - nie spodziewałam się wtedy tego uśmiechu więc tym bardziej się ucieszyłam...