Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 22:48

Konto usunięte

132876 Odsłony
1785 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-08-01 15:28

Zuzanna ja miałam NAN HA w puszce i may nie chiał mi go pić. Ja skosztowałam mleczko i też było takie metaliczne. Teraz mały pije Bebiko i ono takie nie jest.

2015-08-01 13:48

ja aktualnie jak muszę to podaję małej NAN. Jakoś tak je wybrałam i została. NIczym szczególnym się nie sugerowałam. CHociaż mam wrażenie, że ma taki metaliczny posmak. Myślicie, że to mogło się żelazo utlenić i dać taki smak??? Czy inne mleka też tak mają??

2015-07-31 23:30

Bardziej chodzilo mi o to ze mleko bebiko jest juz udoskonalone.. i to czyni go lepszym niz te ktore bylo wczesniej

2015-07-31 23:28

O tak Bebiko ma różne mleka, ale czy skład jest jakiś lepszy to nie wiem. Trzebaby było chyba to jakoś porównać. Bebiko ma też mleczko na noc i mleczka smakowe. Co do smoczka to myślę, że do mleka z literką R będzie potrzebny smoczek z większym otworkiem, bo to mlekczko jest jednak gęstsze.

2015-07-31 00:22

Z tego co mi sie wydaje to musi byc monio z wieksxym otworkiem . Jw raz zagescilam mleko. To nie chcialo wyleciec przez otwor.. wtedy mialam jeszcze smoki 0+ lovi

2015-07-31 00:18

Bebiko ma teraz wyszystkie rodzaje mlek: na ulewania A.R., na kolki Comfort i nawet H.A. hipoalergiczne. Muszą wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów. Mnie ciekawi to mleko 2R z kleikiem ryżowym, czy trzeba do niego smoczka jak do kaszki czy leci przez ten smoczek do mleka?

2015-07-31 00:10

Ktos mi o tym wspominal. Ze polepszyla im sie produkcjs. I robia nawet mm na kolki czy tez ulewanie ale ja takiego bebiko nie widzialam jak dotad

2015-07-30 23:51

jak znam siebie i tak bym dym o to zrobiła. Przedstawiłabym im nawet rachunek i przynosiła świeżo kupowane mleko.Nie wiem no dla mnie nie do pomyślenia zostawić takie 5 miesięczne dziecko które toleruje tylko jedno mleko na pare godzin zeby jadło to co mu podsuwają pod nos i czego nie może. Przecież takie 5 miesięczne dziecko nie będzie zapychać się słoiczkami na ten czas i mleko pić musi chcąc nie chcąc. Dziwne to dla mnie i co raz bardziej denerwują mnie publiczne miejscówki dla dzieci gdzie rodzic nie ma nic do powiedzenia