Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-06 13:53

Konto usunięte

132681 Odsłony
1778 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-12-13 20:50

Ze względu na skład Baby-dream zauważyłam jest polecane i zachwalane. Produkuje je Humana(której mleka są ogółem drogie) a tu jest praktycznie identyczny skład tylko niektórych składników ma więcej a niektórych mniej a ogółem wszystkie są takie same. Tyle że Humana to raczej firma i dlatego tak drogie bo za firmę się płaci a że produkuje dla Babydream to cena spada i jest bardzo korzystna. Zawsze w każdym mleku będzie jakaś różnica. Jakies może zawierać probiotyki a mieć mniejszą zawartość niektórych witamin które są równie ważne dla rozwoju.

2015-12-13 20:26

CZY któraś z Was daje dziecku mleko baby-dream z rossmana?nie jest drogie, tylko chyba jakiejś witaminy albo kwasów tam brakuje?

2015-12-13 10:53

Już była poruszana nie raz kwestia traktowania kobiet w szpitalach. Ci ludzie są tam żeby pomóc a nie traktować nas jak intruzow. To dla nas jest duże przeżycie i wiele nas kosztuje, wszystkie liczymy tylko na normalne, ludzkie traktowanie. Nie rozumiem co to kogo obchodzi jak kto karmi. To wybór indywidualny. Nie powinno się narzucać czegoś bo ta kobieta wyjdzie ze szpitala i zrobi i tak jak będzie uważała. Później matki mają złe doświadczenia i nie chcą już więcej dzieci

2015-12-13 00:21

u Ciebie to przynajmniej uznają zasade karmienia na żądanie a u mnie tylko co 3 godziny :/ miałaś o niebo lepiej. a u mnie ta położna to na dodatek z takim chamskim usmiechem powiedziała ze miałam karmić piersia a po mleko przyszłam.. a potem sie dziwia ze matki maja depresje jak je tak traktuja

2015-12-12 12:05

O matko to Ci się trafiła pomocna pani :/ ja rodzilam w Warszawie i bardzo się bałam właśnie tej pomocy położnych po porodzie ale naprawdę jestem zadowolona z wyboru i zawsze będę go polecać. Dostałam mleko zawsze kiedy widziałam że mały się nie najadl i poszłam poprosić, czasami musiałam poczekać no ale to kwestia 10,15 min w najgorszym przypadku kiedy akurat były zajęte. Ja również nie uważam, że karmienie piersią oznacza, że bardziej się kocha swoje dziecko. Dla mnie karmienie to jedno a uczucia drugie :)

2015-12-12 00:29

mi sie trafiła wredna babka i nie bardzo chciała dawać mleko bo mam karmic piersia (dziecko 8 dni na butli) no i raz mi łaskawie zrobiła, ogólnie mały miał wyznaczone godziny jedzenia a i tak przyniosła poł godziny za wczesnie a on spal, nie dało sie dobudzic ani nakarmic, wiec jej oddałam bo minęło 15 min i mleko zimne.. ona mi powiedziala ze juz wiecej nie dostane, że albo teraz zje albo za 3 godziny :/ dobrze ze potem na zmianie była taka miła pani co mi dawała równo co 3 godziny i ratowała mnie :) inaczej by umarł z głodu bo piersi chwycic nie chciał a jak złapał to szarpał z nerwów. teraz na sztucznym dobrze się czuje i nie placze z głodu, a kocham tak samo jakbym piersią karmiła :)

2015-12-11 17:58

Prędzej odmówi się sobie niż dziecku :)

2015-12-11 17:20

my pijemy i polecamy BEBILON. pediatra polecił i jesteśmy bardzo zadowoleni. nie licząc że uderza to w budżet domowy. ale czego nie robi się dla dziecka <3