Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134769 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-12-08 17:05

Jeśli nie ma potrzeby zmiany mleka to lepiej pozostać przy tym, które jest sprawdzone. Na dziecku nie powinno się oszczędzać. Z wiekiem dziecko wypija coraz mniej mleka, więc ilości opakowań również się redukują.

2017-12-07 14:50

Tak, bo zadowolony i zaspokojony brzuszek to dziecko szczęśliwie. My mamy zadowolene i nie musimy się martwić.

2017-12-07 14:17

jak nic się nie dzieje to po co zmieniać? brzuszek maleństwa zadowolony to i my powinnyśmy być szczęśliwe :)

2017-12-07 13:33

Dokładnie tak. Mleka nie powinno zmieniać się na własną rękę. Według mojego pediatry jeżeli już chcemy zmienić mleko na przykład na tańsze to najlepiej to zrobić w momencie kiedy zmieniamy numerek mleka. My tak zrobiliśmy i kiedy przechodziliśmy z jedynki na dwójkę to z Enfamila Przeszliśmy na Bebiko i tak jest do dzisiaj. Niedługo będzie wchodziła Nam już 4. :) Zaczynaliśmy od Nan ale po tym małym miał uczulenie i musieliśmy zmienić tak że najlepiej trzymać się mleka które jest dobra dla dziecka.

2017-12-06 23:20

Lola jeśli nic się nie dzieje dziecku to ja również jak dziewczyny radzą bym nie zmieniała mleka. Nie wiadomo jak brzuszek zareaguje na nowe i czy nie zaczną się problemy a tutaj już wiesz czego się spodziewać i że pasuje maluchowi. Aneta a lekarze często zalecają szybko zrezygnować z piersi na rzecz mm. Co wcale nie koniecznie przynosi jakąkolwiek poprawę. Małe dzieci często ulewają bez względu jak są karmione czy mm . Ulewają ponieważ pomiędzy żołądkiem a przełykiem jest taka "klapka" jak to nazywała moja położna i ona się u maluszków nie domyka i dlatego dzieci ulewają. Mój Syn też ulewał i w pewnym momencie przestał. Już nie wiem dokładnie ile wtedy miał miesięcy ale stało się to z dnia na dzień. Jeśli dziecko przybiera na wadze nie ma się czym martwić.

2017-12-06 21:38

Mleko najlepiej dobierać i zmieniać pod kontrolą lekarza. U nas Enfamil od 10 mcs. życia. Zaakceptowane od razu.

2017-12-06 13:39

Za jego radą odstawiła córkę od piersi. A mleko modyfikowane nie zlikwidowało problemu. Dopiero zwykłe mleko. Szkoda że nie dała się przekonać żeby zostać przy karmieniu piersią. Teraz żałuję tej decyzji.

2017-12-06 13:01

Lola a czemu chcesz zmienić mleko? Aneta nie ma co "dobry" lekarz. Kuzynka mogłaby karmić piersią dużo dłużej a przez niego przestała... Nie wiem na jakiej podstawie stwierdził że jak będzie na mm to problem minie...