Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Moja 6 miesięczna córka nie daje rady wypić na raz 180 ml

Data utworzenia : 2022-07-04 10:30 | Ostatni komentarz 2022-09-13 16:45

Ewanuela

1668 Odsłony
78 Komentarze

Witajcie Mamy, czy Wasze dzieci też tak mają? 

Moja 6 miesięczna córka pije 120 ml mleka modyfikowanego i więcej nie chce, a powinna 180 ml- je na raty bo za jakiś czas upomina się o kolejną porcje. 

2022-08-09 19:14

Moja córka ssie pierś krótko a często. A jak jej podam odciagniete albo mm to wypija ok 60 ml czasem tylko 30ml. Teraz mi się wydaje , że to mało ma prawie 3 msc.

2022-08-05 18:55

Mój syn tak samo 😉 nieraz wypije całe a nieraz pije na raty po prostu dziecko może nie jest aż tak głodne i nie potrafi wypić całego mleczka ☺️ 

2022-07-31 13:35

A to u nas wcześniej tak nie było po szczepieniu i trochę jestem w szoku, ale w nocy mnóstwo mleka pije, jest marudny, źle śpi wiec zwalam na zęby :) choć po szczepieniu też tak może być skoro u Was tak było to wszystko się może wydarzyć . Nam też jedno zostało i koniec na chwilę 

2022-07-31 12:12

Mazia, a po szczepieniu to normalne u nas też zawsze była mniejsza ochota na stałe pokarmy po szczepieniu. Chociaż dwa miesiące temu miał 3 dawkę mieningokokow i MMR w odstępie paru dni, to nie było jakiekolwiek reakcji z jego strony, a obie te szczepionki są podobno ciężkie i jeszcze do tego pneumokoki. Teraz w sierpniu ma kolejne dwa szczepienia, to ostatnie co jest do drugiego roku życia i ospę, więc zobaczymy, jak będzie tym razem.

2022-07-31 09:58

Mazia to sporo zjada ;) u nas niejadek nie ma apetytu zaciekawi ja niwosc w menu ale na kolejny dzien juz srednio chce to jesc;/ zje ale tak jak ostatnio zupke z fasolka sie zajadala wiec zrobilam na 2 dni i co u oczywiscie nie bardzi jej pasuje, ale teraz sie tak zastanawiam czy moze jej bardziej bedzie pasowalo jedzenie samemu w sensie takie pokrojone drobno nizeli zupka musze sprawdzic ;)

2022-07-30 19:11

Fajerka wiesz co od paru dni znowu więcej mleka, ale coś zaczął mało jeść stałych, marudny. Tzn po szczepieniu jakiś taki sie zrobił . Może kolejne zęby idą bo w sumie znowu ciężkie noce mamy 

2022-07-30 13:07

mazia, to mój do niedawna też tak właśnie jadł. Dużo mleka i 4-5 posiłków. A teraz mu już bardziej stałe wystarczają i mleka mniej idzie.

2022-07-29 20:41

U mojej to ciągle loteria z tym jedzeniem czy zje czy nie zje ale wciąż są to malutkie ilości. Mam nadzieję, że mlekiem właśnie nadrabia bo chyba tyje prawidłowo i już podgoniła trochę w centylach bo jak się urodziła była w 3 centylu a teraz mi wychodzi, że jest w 30 centylu :)