Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-04-25 12:11

Konto usunięte

132468 Odsłony
1765 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-12-15 21:46

adamos ja widziałam dużo pozytywnych opinii na temat mleka babydream, jednak ja wybrałam bebiko bo pediatra powiedziala żeby spróbowac bebilon albo bebiko i wziełam to co tańsze i przypasowało, ale jakby była potrzeba to próbowałabym wszystkich mlek nawet babydream :) minus taki że tylko w rossmanie się je dostanie, a np bebiko to kupie nawet na osiedlu ;)

2015-12-14 13:26

Ja z żalem zakończyłam niedawno karmienie, ale już od jakiegoś czasu musiałam dokarmiać malutką. Dla mnie najlepszym mlekiem okazał się enfamil. Próbowałam z bebilonem - mała dostała wysypki na buzi, bebiko i nan nie chciała pić, po Humanie dostała biegunki, mimo,że wypiła tylko 20 ml. Najbardziej smakuje jej enfemil i nic jej po nim nie dolega. Pediatra pochwalił mój wybór twierdząc, że jest to bardzo dobry wybór. Czasami trzeba wielu prób, aby znaleźć to, co odpowiada naszemu dziecku. Nie kierowałam się ceną, że drogie znaczy dobre, bo moim zdaniem nie ma lepszego czy gorszego mleka modyfikowanego - jedne dziecku odpowiada, a inne nie. Najlepsze jest i tak mleko mamy i nawet najdroższa mieszanka go nie zastąpi. Ja osobiście bardzo żałuję, że już nie karmię, ale dobre i kilka miesięcy.

2015-12-14 09:16

najlepsze jest takie mleko ktore pasuje dla maluszka.. moja po bebilonie miala mega zaparcia... po bebiko chlustała ( bardziej wymiotowała), a po enfamilu, wszystkie dolegliwosci minely :)

2015-12-13 20:50

Ze względu na skład Baby-dream zauważyłam jest polecane i zachwalane. Produkuje je Humana(której mleka są ogółem drogie) a tu jest praktycznie identyczny skład tylko niektórych składników ma więcej a niektórych mniej a ogółem wszystkie są takie same. Tyle że Humana to raczej firma i dlatego tak drogie bo za firmę się płaci a że produkuje dla Babydream to cena spada i jest bardzo korzystna. Zawsze w każdym mleku będzie jakaś różnica. Jakies może zawierać probiotyki a mieć mniejszą zawartość niektórych witamin które są równie ważne dla rozwoju.

2015-12-13 20:26

CZY któraś z Was daje dziecku mleko baby-dream z rossmana?nie jest drogie, tylko chyba jakiejś witaminy albo kwasów tam brakuje?

2015-12-13 10:53

Już była poruszana nie raz kwestia traktowania kobiet w szpitalach. Ci ludzie są tam żeby pomóc a nie traktować nas jak intruzow. To dla nas jest duże przeżycie i wiele nas kosztuje, wszystkie liczymy tylko na normalne, ludzkie traktowanie. Nie rozumiem co to kogo obchodzi jak kto karmi. To wybór indywidualny. Nie powinno się narzucać czegoś bo ta kobieta wyjdzie ze szpitala i zrobi i tak jak będzie uważała. Później matki mają złe doświadczenia i nie chcą już więcej dzieci

2015-12-13 00:21

u Ciebie to przynajmniej uznają zasade karmienia na żądanie a u mnie tylko co 3 godziny :/ miałaś o niebo lepiej. a u mnie ta położna to na dodatek z takim chamskim usmiechem powiedziała ze miałam karmić piersia a po mleko przyszłam.. a potem sie dziwia ze matki maja depresje jak je tak traktuja

2015-12-12 12:05

O matko to Ci się trafiła pomocna pani :/ ja rodzilam w Warszawie i bardzo się bałam właśnie tej pomocy położnych po porodzie ale naprawdę jestem zadowolona z wyboru i zawsze będę go polecać. Dostałam mleko zawsze kiedy widziałam że mały się nie najadl i poszłam poprosić, czasami musiałam poczekać no ale to kwestia 10,15 min w najgorszym przypadku kiedy akurat były zajęte. Ja również nie uważam, że karmienie piersią oznacza, że bardziej się kocha swoje dziecko. Dla mnie karmienie to jedno a uczucia drugie :)