Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67242 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-04-15 13:01

Daria to tak jak ja też chwalę adcidolac baby. Myślę , ze to dobre rozwiązanie. A wiesz, że po antybiotyku najlepiej podawać jeszcze probiotyki przez dwa tygodnie??? często zdarza się ,ze rodzice szybko kończą probiotylki i po pewnym czasie występuje biegunka u dziecka. Nie wiążą tego z antybiotykiem a to włąsnie od tego. Najlpeiej podawać po antybiotyku jeszcze dwa tygodnie.

2015-04-15 09:33

Zgadzam się dziewczyny. Jak zauważę, że memu Tobisiow coś nie tak z brzuszkiem to też pd razu podaję, no i przy każdej antyboitykoterapii. Teraz mały ulewa mocno-ja przy każdym skoku i także dostaje 5 kropelek dzieñie. Ja chwalę sobie acidolac baby.

2015-04-15 08:57

Ja tez bardzo lubię probiotyki. I na ból brzucha i na brak kupy i na wymioty i biegunki. Uważam że podawanie probiotyki jest bardzo ważne. Trzeba zwracać uwagę jakie probiotyki znajdują się w danym preparacie. Najlepiej przebadany szczere jest Lactobacillus ramnosus GG. Takiego szukajcie w preparatach. Ja stosowałam Floractin i Acidolac baby w kroplach. Ja lubię te które przechowuje się w lodówce. Wierzę że tam są żywe kultury bakterii.

2015-04-14 01:50

Podawanie probiotyków często bywa pomocna w dolegliwościach gastryczno-jelitowych niemowląt. Polecam, bo sama stosowałam : Biogaja, Dicoflor (jego tańszy zamiennik 4lacti baby). Jak donosi ich producent (w tym przypadku biogai) "w badaniach klinicznych wykazano, że krople BioGaia znacząco skracają okresy płaczu spowodowane kolkami u niemowląt". Moje dziecko po systematycznym otrzymywaniu probiotyków miało mniej problemów z oddawaniem gazów. Polecam.

2015-04-13 18:11

simplex nie używałam, bo nie miałam takiego problemu, ale słyszałam, ze jest najlepszy.

2015-04-01 12:13

Moj synek mimo ze ma już skończone 7 miesięcy bardzo często ma kolki i boleści brzuszka. Stosowalismy wiele medykamentów które nie pomagają. Dolegliwości te łagodzi noszenie go na brzuszku i herbatka z koperkiem.

2015-03-31 22:55

Zaraz Marcelince moja miesiąc i zero kolek. Uff

2015-03-31 21:03

A.Zazulak ja też podawałam Delicol. A wyobraź sobie, że w aptekach na moim osiedlu cena waha się od 44 do 48 zł. Natomiast w jednej bydgoskiej sieciówce 28 zł! Jak mi babeczka powiedziała cenę, to myślałam, że padnę z wrażenia jaka różnica!