Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Zapalenie piersi – przyczyny, objawy, leczenie

Data utworzenia : 2017-01-04 01:28 | Ostatni komentarz 2022-08-31 13:11

Redakcja LOVI

10250 Odsłony
79 Komentarze

Zastój pokarmu lub poranione brodawki mogą doprowadzić do stanu zapalnego piersi. Przeczytaj, jakie są jego objawy, jak można mu zapobiegać i jakie zastosować leczenie, gdy już wystąpi.

2022-08-31 13:11

Rzeczywiście jak się zacznie rok szkolny to w końcu będziesz miała trochę spokoju :) Pewnie z dwójką będziesz siedzieć w domu to już trochę łatwiej będzie :) 

2022-08-30 17:07

To zależy od dziecka 

2022-08-28 09:11

No z dziećmi bywa różnie. U nataleczki poszło super bo córka wyrozumiała a u Ciebie Lena mocno pod górkę. Co dziecko to inny przypadek. Chłopcy też są bardziej wymagający tak mi się wydaje. Najważniejsze że udaje się Wam jakoś nakarmić te dzieci i nie rezygnować z KP

2022-08-28 07:03

No właśnie córka oprócz tego że się denerwuje jak oni hałasują i psocą i zaczęła się za nimi oglądać.  Mogę z nią wyjść ale oni nie słuchają i zaraz za mną przychodzą. Wczoraj jeden zasnął to powiedziałam starszemu żeby oglądał bajkę a ja nakarmię mała w sypialni, to po chwili przyszedł i zaczął skakać po łóżku i kręcił się koło niej. A jej się spać chciało i nie mogła ani zjeść ani zasnąć.  Chyba ratuje mnie tylko przedszkole , odliczam dni.

2022-08-26 12:11

Lena to rzeczywiście nie masz z nimi zbyt ciekawie. A nie możesz na czas karmienia pójść z małą gdzieś w ustronne miejsce? Czy cały czas musisz mieć pozostałe dzieci na oku? 

 

Moja córka nie potrafiłaby zjeść w takich warunkach, wystarczy, że mąż czymś zaszelesci i koniec jedzenia, to samo jak jesteśmy gdzieś w gościach i jest obce miejsce to długo nic nie zje bo musi się rozglądać, a jeszcze najgorzej jak w drugim pomieszczeniu ktoś głośno rozmawia 

2022-08-24 22:16

Ja też miałam w domu półtora roczną córeczkę która nie odstępowała mnie na krok, ale jak zobaczyły dzidziusia że jest on prawdziwy i że też czasami potrzebuje mamy to przestała być zazdrosna a mimo tego wieku byłam bardzo wyrozumiała. Oczywiście Domagała się uwagi ale powiedziała że jeśli karmi dzidziusia to zaraz przestanę i wtedy się zajmie nią

2022-08-21 22:01

Ojej ja boję się co będzie że mną jak zacznę karmić, bo moje dziecko jest takie ruchliwe i nie odstępuje mnie na krok a jak będzie jeszcze małe dzieciątko to też wkroczy zazdrość. No i ostatnio bardzo się denerwuje, oby minęło mi to po porodzie 

2022-08-21 14:05

Stres nigdy nie wpływa dobrze na organizm. Na zdrowie, na karmienie, na dzieci, na nasze samopoczucie. No dosłownie na wszystko.

Lena może ustal z chłopcami że jak karnisz to mają 10 minut bajek albo mają być spokojni bo nie dostaną nic słodkie: D czasami są takie małe rzeczy działają cuda�